نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز

نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز

TECNOGAS side by side repair in Tehran

به مرکز مجاز و تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز خوش آمدید.
در این مرکز کلیه خدمات در محل با فاکتور رسمی و گارانتی معتبر انجام میشود.

شرکت تکنوگاز

TECNOGAS Company

شرکت تکنوگاز یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد.
از جمله لوازم خانگی تکنوگاز شامل :
یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد.
تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه تکنوگاز بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی تکنوگاز ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در منزل و محل

TECNOGAS side by side repair at home

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در منزل و محل در صورتیکه یکی از محصولات شرکت تکنوگاز را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.
فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه، در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.
تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

TECNOGAS side by side repair in Tehran

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران
در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید تکنوگاز را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تعمیر خواهند شد.

نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تکنوگاز در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تکنوگاز در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تکنوگاز در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تکنوگاز در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تکنوگاز در تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز تکنوگاز در مشهد

تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در تهران مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار تکنوگاز کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید تکنوگاز اقدام کنند.
سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد

خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنوگاز

TECNOGAS side by side after sell repair

خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنوگاز
خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.
در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنوگاز دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش تکنوگاز در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

واحد خدمات شرکت تکنوگاز

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت تکنوگاز می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

TECNOGAS Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

تعمیر یخساز تکنوگاز
تعمیر یخساز تکنوگاز

تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در تهران
همانطور که میدانید ساید بای ساید تکنوگاز یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.
در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید تکنوگاز خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز تکنوگاز با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز تکنوگاز

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز تکنوگاز
از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:
گیر کردن یخ در محفظه یخساز
خرابی شیر برقی آب
مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر
شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز
موتور یخساز
آیس باکس
شکستگی هلزونی آیس باکس
سنسور یخساز
هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)
برد یخساز
خاموش بودن یخساز
عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید تکنوگاز با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید تکنوگاز را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.
نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنوگاز باید از کارخانه تکنوگاز مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید تکنوگاز بتواند فعالیت کند.
ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.
یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز استفاده از قطعات اصلی تکنوگاز بوده که دارای اهمیت بالایی است.

نزدیکترین نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی تکنوگاز در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:
نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران | نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد

تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

TECNOGAS Side by side board repair in Tehran

تعمیر و فروش برد ساید بای ساید تکنوگاز
تعمیر و فروش برد ساید بای ساید تکنوگاز

ساید بای ساید تکنوگاز دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید تکنوگاز دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.
تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید تکنوگاز قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.
تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

خدمات ما :

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در منزل و محل شامل :

TECNOGAS side by side troubleshooting & repair at home

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید تکنوگاز ، تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید تکنوگاز ، تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) تکنوگاز ، تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید تکنوگاز ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید تکنوگاز احتیاج دارید.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنوگاز

چنانچه ساید بای ساید تکنوگاز خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید تکنوگاز خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنوگاز حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید تکنوگاز در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.
لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید تکنوگاز در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید تکنوگاز در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

خرید ساید بای ساید تکنوگاز

برای خرید ساید بای ساید تکنوگاز در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید تکنوگاز در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید تکنوگاز در تهران می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.
تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران | عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید تکنوگاز در محل

TECNOGAS gas charging & compressor replacement at home

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست.

شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

جهت تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز توسط سرویسکار ساید بای ساید تکنوگاز در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.
پس از اتمام سرویس ساید بای ساید تکنوگاز چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

تعمیر 24 ساعته و شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

TECNOGAS Repair 24 Hours in Tehran

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید تکنوگاز شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز شما بپردازند.

علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید تکنوگاز در مشهد

ارور ساید بای ساید تکنوگاز

TECNOGAS Side by side Error

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید تکنوگاز برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.
بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.
با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید تکنوگاز میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.
بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید تکنوگاز بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

دلایل خرابی برد ساید بای ساید تکنوگاز

برد ساید بای ساید تکنوگاز از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید تکنوگاز به چند دلیل اتفاق می افتند:

خرابی برد تکنوگاز با نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید تکنوگاز است، و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند.

استبیلایزر و محافظ ساید بای ساید تکنوگاز


راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.
در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

خرابی برد تکنوگاز در اثر آب خوردگی

آب خوردگی برد تکنوگاز
معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند.
این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.
راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

خرابی برد تکنوگاز در اثر اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

اتصالی برد ساید تکنوگاز
چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند.
اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور ساید بای ساید المنت و یا هیتر،شیر برقی،یخساز،سنسور و فن می باشد.
با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

قطعات اصلی ساید بای ساید تکنوگاز

TECNOGAS side by side parts

به طور کلی ساید بای ساید تکنوگاز به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید تکنوگاز

کمپرسور یا موتور تکنوگاز

TECNOGAS Compressor

کندانسور تکنوگاز

TECNOGAS Condenser

فن کندانسور تکنوگاز

TECNOGAS Condenser fan

لوله مویین یا کابلری تکنوگاز

TECNOGAS Capillary tube

فیلتر درایر تکنوگاز

TECNOGAS filter dryer

تایمر دیفراست تکنوگاز ( در مدل های قدیمی)

TECNOGAS defrost timer

ترموفیوز تکنوگاز

TECNOGAS thermo fuse

ترمو دیسک تکنوگاز

TECNOGAS Thermo disk

اواپراتور تکنوگاز

TECNOGAS Evaporator

فن اواپراتور تکنوگاز

TECNOGAS Evaporator Fan

المنت یا هیتر تکنوگاز

TECNOGAS Heater

سنسور دیفراست تکنوگاز

TECNOGAS Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی تکنوگاز

TECNOGAS Ambient Sensor

یخساز تکنوگاز

TECNOGAS Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه تکنوگاز

TECNOGAS Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی تکنوگاز

TECNOGAS Display Board

تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز

TECNOGAS Side by Side Water Filter Replacement

فیلتر آب ساید بای ساید تکنوگاز

فیلتر آب ساید بای ساید تکنوگاز
فیلتر آب ساید بای ساید تکنوگاز

فیلتر آب ساید بای ساید تکنوگاز
1- فیلتر داخلی ساید بای ساید تکنوگاز
این فیلتر در داخل یخچال قرار دارد و وظیفه تصفیه آب ورودی به قسمت آبسردکن و یخساز را برعهده دارد.

2- فیلتر بیرونی ساید بای ساید تکنوگاز
فیلتر بیرونی در پشت یخچال در قسمت ورودی از شیر آب تا ورودی شیر برقی قراردارد.
وظیفه رسوب گیری و املاح درشت آب را برعهده دارد.
حفاظت از شیر برقی آب آبسردکن و شیربرقی آب یخساز در اثر رسوب را برعهده دارد.

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید تکنوگاز

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز از 6 ماه تا 1 سال می باشد.
که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران
تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران

خدمات تکنوگاز در منزل و محل شما

خدمات تکنوگاز در منزل و محل شما | تعمیر برد ساید بای ساید تکنوگاز | تعمیر یخساز ساید بای ساید تکنوگاز | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید تکنوگاز
تعویض موتور ساید بای ساید تکنوگاز | شارژ گاز ساید بای ساید تکنوگاز | سرویس ساید بای ساید تکنوگاز | عیب یابی ساید بای ساید تکنوگاز

نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در شمال تهران ، شمال شرقی ، شمال غربی

TECNOGAS Sidebyside Repair in North of Tehran ، North east ، North West

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه یک 1

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 1

حصاربوعلی، رستم آباد ، فرمانیه ، اوین ، درکه ، زعفرانیه ، محمودیه ، ولنجک ، امام زاده قاسم (ع) ، دربند ، گلابدره ، جماران

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه دو ۲

TECNOGAS Repair in Tehran area 2

بوعلی ، سعادت آباد ، مدیریت ، کوهسار ، پونک ، شهید چوب تراش ، شهید خرم رودی ، صادقیه شمالی ، هما ، صادقیه
شهرآرا ، کوی نصر ، پردیسان ، آزمایش ، تهران ویلا ، برق آلستوم ، تیموری ، طرشت ، همایونشهر ، توحید ، زنجان ، شادمهر ، ایوانک ، دریا ، قدس ، آسمانها ، درختی ، فرحزاد ، مخابرات ، پرواز ، آزادی ،  حکیم ،  شیخ فضل اله نوری ،  محمد علی جناح ،  نیایش ،  یادگار امام ، بهبودی ، جلال آل احمد ، خوش شمالی ، ستارخان ، شادمان ، ژاندارمری ، غرب ، گیشا ، مترو شریف ، مرزداران

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه سه ۳

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 3

آرارات ، ونک ، امانیه ، زرگنده ، درب دوم ، رستم آباد ، اختیاریه ، داودیه ، سید خندان ، دروس ، قبا ، قلهک ، کاوسیه ، اختیاریه
پاسداران ، جردن ، جلفا ، خواجه عبداله ، دولت ، کلاهدوز ، شیخ بهایی ، شیراز ، ظفر ، ملاصدرا ، کتابی ، میرداماد ، ولیعصر ، پارک وی ، نیایش

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه چهار ۴

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 4

مهران ، کاظم آباد ، کوهک ، مجیدیه ، شمس آباد ، پاسداران ،ضرابخانه ، حسین آباد ، مبارک آباد ، شیان ، لویزان
علم و صنعت، نارمک ، تهرانپارس غربی ، جوادیه ، خاک سفید ، تهرانپارس شرقی ، قاسم آباد ، ده نارمک ، اوقاف ، شمیران نو ، حکیمیه ، قنات کوثر ، کوهسار ، مجید آباد ،  بابایی ،  باقری ،  صیاد شیرازی ، بنی هاشم ، پلیس ، دلاوران ، رسالت ، سراج ، شمس آباد ، شهدا ، صیاد شیرازی ، علم وصنعت ، فرجام ، لویزان ، ملت ، هروی ، هنگام

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه پنج ۵

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 5

، شهران جنوبی ، شهران شمالی ، شهرزیبا ، اندیشه ، بهاران ، کن ، المهدی ، باغ فیض ، پونک جنوبی ، پونک شمالی ، حصارک
نفت ، کوهسار ، مرادآباد ، پرواز ، سازمان برنامه جنوبی ، سازمان برنامه شمالی ، ارم ، سازمان آب ، اباذر ، فردوس ، مهران ، اکباتان ، بیمه ، آپادانا ، جنت آباد ، شاهین ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، ایران زمین شمالی ، بلوار تعاون ، بلوار فردوس ، بولیوار ، پونک ، پیامبر ، جنت آباد ، سازمان برنامه ، ستاری ، سردار جنگل ، سولقان ، شهر زیبا ، شهران ، اکباتان ، شهید مهدی باکری

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه شش ۶

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 6

نجات اللهی ، ایرانشهر ، پارک لاله ، کشاورز غربی ، نصرت ، ۱۶آذر ، سنایی ، بهجت آباد ، عباس آباد ، قزل قلعه ، سیندخت
گلها ، شیراز جنوبی ، گاندی ، ساعی ، یوسف آباد ، جهاد ، جنت ،

آرژانتین ،  همت ، اسکندری ، امیر آباد ، بلوار کشاورز ، توانیر ، جمال زاده ، حافظ ، زرتشت ، طالقانی ، فاطمی ، فلسطین ، انقلاب اسلامی ، ولیعصر ، وزراء ، کارگر شمالی ، کردستان ، کریم خان

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه هفت ۷

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 7

شارق الف ، دهقان ، شارق ب ، گرگان ، نظام آباد ، خواجه نصیر ، خواجه نظام ، کاج ، امجدیه خاقانی ، بهار ، سهروردی
شهیدقندی ، نیلوفر ، عباس آباد ، اندیشه ، حشمتیه ، دبستان ، ارامنه الف ، ارامنه ب ، قصر ، آپادانا ، امام حسین ، انقلاب ، خواجه نظام ، سرباز ، سهروردی ، شریعتی ، شهید مدنی ، شیخ صفی ، عباس آباد ، مدنی ، مرودشت ، مطهری ، مفتح جنوبی ، هفت تیر

نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در شرق تهران

TECNOGAS Sidebyside Repair in east of Tehran

تعمیرگاه ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه هشت ۸

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 8

تهرانپارس ، دردشت ، مدائن ، هفت حوض ، فدک ، زرکش ، نارمک ، مجیدیه ، کرمان ، لشگر شرقی ، لشگر غربی ، وحیدیه ، تسلیحات ، جشنواره ، سبلان

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه نه ۹

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 9

استادمعین ، دکتر هوشیار ، شهید دستغیب ، فتح ، امامزاده عبداله ، شمشیری ، سرآسیاب مهرآباد ، مهرآبادجنوبی ، استاد معین
سی متری جی ، طوس ، مهر آباد جنوبی ، مهرآباد ، امامزاده عبدالله ، فتح ، صنعتی

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه ده ۱۰

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 10

بریانک ، سلیمانی تیموری ، شبیری جی ، هفت چنار ، سلسبیل جنوبی ، کارون جنوبی ، هاشمی ، زنجان جنوبی ، سلسبیل شمالی
کارون شمالی ، آذربایجان ، آزادی ، امام خمینی ، جیحون ، حسام الدین ، خوش ، دامپزشکی ، رودکی ، سینا ، قصرالدشت ، مالک اشتر ، نواب ، کارون ، کمیل

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه یازده ۱۱

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 11

شیخ هادی ، انقلاب ، امیریه ( فرهنگ ) ، فروزش ، قلمستان ، منیریه ، حشمت الدوله ، جمالزاده ، اسکندری ، دخانیات
مخصوص ، جمهوری ، حر ، انبار نفت ، آگاهی ، راه آهن ، عباسی ، هلال احمر ، ابوسعید ، اسکندری جنوبی ، پاستور ، حسن آباد ، گمرک ، وحدت اسلامی ، ولیعصر ، کارگر جنوبی ، کاشان

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه دوازده ۱۲

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 12

بهارستان ، فردوسی ، امامزاده یحیی ، پامنار ، بازار ، سنگلج ، تختی ، هرندی ، آبشار ، قیام ، کوثر ، ایران ، دروازه شمیران
امین حضور ، پانزده خرداد ، پیچ شمیران ، خراسان ، ری ، سعدی ، لاله زارنو ، مولوی ، قیام

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه سیزده ۱۳

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 13

صفا ، شهید اسدی ، زاهد گیلانی ، اشراقی ، دهقان ، نیروی هوایی ، پیروزی ، حافظیه ، امامت ، شورا ، آشتیانی ، زینبیه ، سرخه حصار ، تهران نو ، دماوند ، نیرو هوایی

نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در جنوب تهران ، جنوب شرقی ، جنوب غربی

TECNOGAS Sidebyside Repair in south of Tehran ، South east ، South west

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه چهارده ۱۴

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 14

شکوفه ، چهارصد دستگاه ، جابری ، دژکام ، شاهین ، مینای شمالی ، نیکنام ، آهنگران ، بروجردی ، صد دستگاه ، فرزانه
سر آسیب دولاب ، شیوا ، نبی اکرم (ص) ، شهرابی ، شکیب ، پرستار ، سیزده آبان ، بلوار ابوذر ، تاکسیرانی
مینای جنوبی ، دولاب ، خاوران ، آهنگ شرقی ، آهنگ ، قصر فیروزه ،  محلاتی ، افراسیابی شمالی ، اندرزگو ، پاسدار گمنام
شهید محلاتی ، فلاح ، نبرد ، هفده شهریور ، ائمه اطهار ، نیرو هوایی ، اول نیرو هوایی ، دوم نیرو هوایی ، سوم نیرو هوایی ، چهارم نیرو هوایی ، پنجم نیرو هوایی ، ششم نیرو هوایی ،

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه پانزده ۱۵

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 15

مظاهری ، مینابی ، بیسیم ، شوش ، طیب ، مطهری ، ابوذر ، هاشم آباد ، اتابک ، شهید بروجردی ، کیانشهر شمالی ، کیانشهر جنوبی ، رضویه ، مشیریه ، افسریه، مسعودیه ، والفجر ، قیامدشت ، خاورشهر ، آهنگ ،  بعثت ، افسریه ، خاوران ، مشیریه ،

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه شانزده ۱۶

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 16

جوادیه ، نازی آباد ، خزانه ، بعثت ، علی آباد شمالی ، یاخچی آباد ، چهارصد دستگاه ، تختی ، علی آباد جنوبی ، باغ آذری ، راه آهن ، رجایی ، هلال احمر ، یاخچی آباد

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه هفده ۱۷

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 17

ابوذر غربی ، آذری ، امامزاده حسن(ع) ، یافت آباد ، جلیلی ، زهتابی ، زمزم ، سجاد ، گلچین ، وصفنارد ، ابوذر شرقی ، بلورسازی ، مقدم ، ابوذر ، امام زاده حسن

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه هجده ۱۸

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 18

، فردوس ، تولیدارو ، بهداشت ، ولیعصر شمالی ، رجائی ، ولیعصر جنوبی ، صادقیه ، صاحب الزمان ، یافت آباد جنوبی ، یافت آباد شمالی
شاد آباد ، هفده شهریور ، امام خمینی ، شمس آباد ، خلیج فارس شمالی ، خلیج فارس جنوبی ،  آزادگان ، خلیج فارس ، سعید آباد ، صاحب الزمان ، ولیعصر

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه نوزده ۱۹

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 19

خانی آباد نو شمالی ، بهمنیار ، خانی آباد نو جنوبی ، شریعتی جنوبی ، شریعتی شمالی ، شکوفه جنوبی ، شکوفه شمالی
نعمت آباد ، اسماعیل آباد ، شهید کاظمی ، رسالت ، خانی آباد نو ، عبدل آباد

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه بیست ۲۰

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 20

اقدسیه ، صفائیه ، ظهیر آباد ، غیوری ، جوانمرد ، حمزه آباد ، دیلمان ، فیروزآبادی ، منصوریه ، ۱۳آبان ، دولت اباد ، شهادت
استخر ، بهشتی ، سرتخت ، علائین ، نفر آباد ، ولی آباد ، امین آباد ، تقی آباد ، نظامی ، عباس آباد ، کهریزک

نمایندگی ساید بای ساید تکنوگاز در غرب تهران

TECNOGAS Sidebyside Repair in west of Tehran

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 21

دریا ، تهرانسر غربی ، تهرانسر شرقی ، باشگاه نفت ، تهرانسر مرکزی ، پاسداران ، تهرانسر شمالی ، آزادی ، فرهنگیان ، استقلال

چیتگر شمالی ، چیتگر جنوبی ، ۲۲ بهمن ، ویلا شهر ، وردآورد ، غزالی ، شهرداری ،  تهران کرج ، بزرگراه فتح ، تهرانسر ، ۲۲بهمن ، دانشگاه شریف

تعمیر ساید بای ساید تکنوگاز در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

TECNOGAS Sidebyside Repair in Tehran area 22

دهکده المپیک ، زیبا دشت بالا ، گلستان شرقی ، زیبادشت پائین ، شریف ، گلستان غربی ، امید ، دژبان ، شهید باقری ، آزادشهر ، پیکان شهر ، دریاچه چیتگر ، راه آهن ، گلستان

فروش قطعات اصلی ساید بای ساید
فروش قطعات اصلی ساید بای ساید تکنوگاز

خرید فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید تکنوگاز به شهرستانها

TECNOGAS Sidebyside Original Parts

خراسان رضوی جنوبی شمالی ، احمدآباد صولت ، انابد ، باجگیران ، باخرز ، بار ، بایگ ، بجستان ، بردسکن ، بیدخت ، بینالود ، تایباد ، تربت جام

تربت حیدریه ، جغتای ، جنگل ، جوین ، چاپشلو ، چکنه ، چناران ، خرو ، خلیل‌آباد ، خواف ، خوشاب ، داورزن ، درگز ، درود ،

دولت‌آباد . رباط سنگ ، رشتخوار ، رضویه ، رودآب ، ریوش ، زاوه ، سبزوار ، سرخس ، سفید سنگ ، سلامی ، سلطان‌آباد ، سنگان ، شادمهر ، شاندیز ، ششتمد ، شهرآباد ، شهرزو ، صالح‌آباد

طرقبه ، عشق‌آباد ، فرهادگرد ، فریمان ، فیروزه ، فیض‌آباد ، قاسم‌آباد ، قدمگاه ، قلندرآباد

قوچان ، کاخک ، کاریز ، کاشمر ، کدکن ، کلات ، کندر ، گلبهار ، گلمکان ، گناباد ، لطف‌آباد ، مزداوند ، مشهد ریزه ، ملک‌آباد ، مه‌ولات ، نشتیفان ، نصرآباد ، نقاب ، نوخندان ، نیشابور ،

نیل‌شهر ، همت‌آباد ، یونسی ، بجنورد ، بیرجند ، سرخس ، گلبهار ، زشک ، بینالود ، آذربایجان شرقی ، تبریز ، مراغه ، مرند ، میانه ، آذربایجان غربی ، ارومیه ، خوی ، میاندوآب ، مهاباد ،

اردبیل ، مشگین‌شهر ، خلخال ، اصفهان ، کاشان ، خمینی‌شهر ، نجف‌آباد ، ایلام ، ایوان ، دهلران ، آبدانان ، تکنوگاز ، هر ، بندر عباس ، هر ، برازجان ، بندر گناوه ، خورموج ، تهران ، اسلام‌ شهر ،

گلستان ، قدس ، رودهن ، پردیس ، دماوند ، بومهن ، آبعلی ، وسکاره ، آینه ورزان ، بروجن ، فرخ‌شهر ، فارسان ، بیرجند ، قائن ، فردوس ،

نهبندان ، مشهد ، سبزوار ، نیشابور ، تربت حیدریه ، بجنورد ، شیروان ، اسفراین ، گرمه جاجرم ، خوزستان ، اهواز ، دزفول ، آبادان ، خرمشهر ، زنجان ، زنجان ،

ابهر ، خرمدره ، قیدار ، سمنان ، شاهرود ، دامغان ، گرمسار ،زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، چابهار ، فارس ، شیراز ، کازرون ، جهرم ، مرودشت ، قزوین ، قزوین ، تاکستان ،

الوند ، اقبالیه ، قم ، قنوات ، جعفریه ، کهک ، کرج ، هشتگرد ، نظرآباد ، محمدشهر ، کردستان ، سنندج ، سقز ، مریوان ، بانه ، کرمان ، سیرجان ، رفسنجان ، جیرفت ، کرمانشاه ، اسلام‌آباد

غرب ، هرسین ، کنگاور ، کهگیلویه و بویراحمد ، یاسوج ، دوگنبدان ، دهدشت ، لیکک ، گلستان ، گرگان ، گنبد کاووس ، علی‌آباد کتول ، بندر ترکمن ، گیلان ، رشت ، بندر انزلی ، لاهیجان ، لنگرود

لرستان ، خرم‌آباد ، بروجرد ، دورود ، کوهدشت ، مازندران ، ساری ، بابل ، آمل ، قائم‌ شهر ، مرکزی ، اراک ، ساوه ، خمین ، محلات ، هرمزگان ، بندرعباس ، میناب ، دهبارز ، بندر لنگه ،

همدان ، ملایر ، نهاوند ، تویسرکان ، یزد ، میبد ، اردکان ، بافق ، کیش ، قشم ، آستارا ، بهبهان ، پرند

توجه : این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت تکنوگاز و نمایندگی تکنوگاز ندارد!!

تعویض موتور ساید بای ساید تکنوگاز . خدمات ساید بای ساید تکنوگاز . سرویس کار ساید بای ساید تکنوگاز . خدمات ساید بای ساید تکنوگاز . قطعات اصلی ساید بای ساید تکنوگاز . گارانتی ساید بای ساید تکنوگاز . مرکز خدمات ساید بای ساید تکنوگاز . نصب موتور ساید بای ساید تکنوگاز . خدمات پس از فروش ساید بای ساید تکنوگاز . برد اصلی ساید بای ساید تکنوگاز . تعمیرگاه ساید بای ساید تکنوگاز . تعمیرکار سیار ساید بای ساید تکنوگاز

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق | غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد،

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید تکنوگاز در تهران

TECNOGAS Sidebyside repair in Tehran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420