نمایندگی ساید بای ساید گگنو

نمایندگی ساید بای ساید گگنو

GAGGENAU side by side repair in Tehran

به مرکز مجاز و تعمیر ساید بای ساید گگنو خوش آمدید.
در این مرکز کلیه خدمات در محل با فاکتور رسمی و گارانتی معتبر انجام میشود.

شرکت گگنو

GAGGENAU Company

شرکت گگنو یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد.
از جمله لوازم خانگی گگنو شامل :
یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد.
تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه گگنو بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی گگنو ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

تعمیر ساید بای ساید گگنو در منزل و محل

GAGGENAU side by side repair at home

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید گگنو
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید گگنو

تعمیر ساید بای ساید گگنو در منزل و محل در صورتیکه یکی از محصولات شرکت گگنو را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.
فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه، در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.
تعمیر ساید بای ساید گگنو در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران

GAGGENAU side by side repair in Tehran

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران
در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید گگنو را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در نمایندگی ساید بای ساید گگنو تعمیر خواهند شد.

نمایندگی ساید بای ساید گگنو گگنو در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو گگنو در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو گگنو در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو گگنو در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو گگنو در تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو گگنو در مشهد

تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در تهران

تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در تهران مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار گگنو کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید گگنو اقدام کنند.
سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو در مشهد

خدمات پس از فروش ساید بای ساید گگنو

GAGGENAU side by side after sell repair

خدمات پس از فروش ساید بای ساید گگنو
خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.
در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید گگنو دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش گگنو در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

واحد خدمات شرکت گگنو

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت گگنو می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در تهران

GAGGENAU Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

تعمیر یخساز گگنو
تعمیر یخساز گگنو

تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در تهران
همانطور که میدانید ساید بای ساید گگنو یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.
در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید گگنو خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز گگنو با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز گگنو

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز گگنو
از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:
گیر کردن یخ در محفظه یخساز
خرابی شیر برقی آب
مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر
شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز
موتور یخساز
آیس باکس
شکستگی هلزونی آیس باکس
سنسور یخساز
هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)
برد یخساز
خاموش بودن یخساز
عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید گگنو با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید گگنو را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو در مشهد

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید گگنو

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.
نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید گگنو باید از کارخانه گگنو مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید گگنو بتواند فعالیت کند.
ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.
یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید گگنو استفاده از قطعات اصلی گگنو بوده که دارای اهمیت بالایی است.

نزدیکترین نمایندگی ساید بای ساید گگنو

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی گگنو در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:
نمایندگی ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو در تهران | نمایندگی ساید بای ساید گگنو در مشهد

تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در تهران

GAGGENAU Side by side board repair in Tehran

تعمیر و فروش برد ساید بای ساید گگنو
تعمیر و فروش برد ساید بای ساید گگنو

ساید بای ساید گگنو دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید گگنو دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید گگنو اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.
تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید گگنو قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.
تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید گگنو در تهران

خدمات ما :

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید گگنو در منزل و محل شامل :

GAGGENAU side by side troubleshooting & repair at home

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید گگنو ، تعمیر برد ساید بای ساید گگنو ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید گگنو ، تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) گگنو ، تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید گگنو ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید گگنو ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید گگنو احتیاج دارید.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید گگنو

چنانچه ساید بای ساید گگنو خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید گگنو خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید گگنو حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید گگنو در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.
لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید گگنو فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید گگنو در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید گگنو در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

خرید ساید بای ساید گگنو

برای خرید ساید بای ساید گگنو در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید گگنو در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید گگنو در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید گگنو در تهران می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.
تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید گگنو توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید گگنو در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید گگنو در تهران | عیب یابی ساید بای ساید گگنو در مشهد

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید گگنو در محل

GAGGENAU gas charging & compressor replacement at home

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست.

شارژ گاز ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید گگنو در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید گگنو در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید گگنو در مشهد

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در تهران

جهت تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید گگنو

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید گگنو توسط سرویسکار ساید بای ساید گگنو در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.
پس از اتمام سرویس ساید بای ساید گگنو چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

تعمیر 24 ساعته و شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در تهران

GAGGENAU Repair 24 Hours in Tehran

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید گگنو شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید گگنو شما بپردازند.

علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید گگنو در مشهد

ارور ساید بای ساید گگنو

GAGGENAU Side by side Error

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید گگنو برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.
بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.
با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید گگنو میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.
بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید گگنو بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

دلایل خرابی برد ساید بای ساید گگنو

برد ساید بای ساید گگنو از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید گگنو به چند دلیل اتفاق می افتند:

خرابی برد گگنو با نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید گگنو است، و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند.

استبیلایزر و محافظ ساید بای ساید گگنو


راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.
در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

خرابی برد گگنو در اثر آب خوردگی

آب خوردگی برد گگنو
معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند.
این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.
راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

خرابی برد گگنو در اثر اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

اتصالی برد ساید گگنو
چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند.
اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور ساید بای ساید المنت و یا هیتر،شیر برقی،یخساز،سنسور و فن می باشد.
با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

قطعات اصلی ساید بای ساید گگنو

GAGGENAU side by side parts

به طور کلی ساید بای ساید گگنو به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید گگنو

کمپرسور یا موتور گگنو

GAGGENAU Compressor

کندانسور گگنو

GAGGENAU Condenser

فن کندانسور گگنو

GAGGENAU Condenser fan

لوله مویین یا کابلری گگنو

GAGGENAU Capillary tube

فیلتر درایر گگنو

GAGGENAU filter dryer

تایمر دیفراست گگنو ( در مدل های قدیمی)

GAGGENAU defrost timer

ترموفیوز گگنو

GAGGENAU thermo fuse

ترمو دیسک گگنو

GAGGENAU Thermo disk

اواپراتور گگنو

GAGGENAU Evaporator

فن اواپراتور گگنو

GAGGENAU Evaporator Fan

المنت یا هیتر گگنو

GAGGENAU Heater

سنسور دیفراست گگنو

GAGGENAU Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی گگنو

GAGGENAU Ambient Sensor

یخساز گگنو

GAGGENAU Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه گگنو

GAGGENAU Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی گگنو

GAGGENAU Display Board

تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو

GAGGENAU Side by Side Water Filter Replacement

فیلتر آب ساید بای ساید گگنو

فیلتر آب ساید بای ساید گگنو
فیلتر آب ساید بای ساید گگنو

فیلتر آب ساید بای ساید گگنو
1- فیلتر داخلی ساید بای ساید گگنو
این فیلتر در داخل یخچال قرار دارد و وظیفه تصفیه آب ورودی به قسمت آبسردکن و یخساز را برعهده دارد.

2- فیلتر بیرونی ساید بای ساید گگنو
فیلتر بیرونی در پشت یخچال در قسمت ورودی از شیر آب تا ورودی شیر برقی قراردارد.
وظیفه رسوب گیری و املاح درشت آب را برعهده دارد.
حفاظت از شیر برقی آب آبسردکن و شیربرقی آب یخساز در اثر رسوب را برعهده دارد.

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید گگنو

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو از 6 ماه تا 1 سال می باشد.
که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو در غرب تهران
تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید گگنو در شمال تهران

خدمات گگنو در منزل و محل شما

خدمات گگنو در منزل و محل شما | تعمیر برد ساید بای ساید گگنو | تعمیر یخساز ساید بای ساید گگنو | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید گگنو
تعویض موتور ساید بای ساید گگنو | شارژ گاز ساید بای ساید گگنو | سرویس ساید بای ساید گگنو | عیب یابی ساید بای ساید گگنو

نمایندگی ساید بای ساید گگنو در شمال تهران ، شمال شرقی ، شمال غربی

GAGGENAU Sidebyside Repair in North of Tehran ، North east ، North West

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه یک 1

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 1

حصاربوعلی، رستم آباد ، فرمانیه ، اوین ، درکه ، زعفرانیه ، محمودیه ، ولنجک ، امام زاده قاسم (ع) ، دربند ، گلابدره ، جماران

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه دو ۲

GAGGENAU Repair in Tehran area 2

بوعلی ، سعادت آباد ، مدیریت ، کوهسار ، پونک ، شهید چوب تراش ، شهید خرم رودی ، صادقیه شمالی ، هما ، صادقیه
شهرآرا ، کوی نصر ، پردیسان ، آزمایش ، تهران ویلا ، برق آلستوم ، تیموری ، طرشت ، همایونشهر ، توحید ، زنجان ، شادمهر ، ایوانک ، دریا ، قدس ، آسمانها ، درختی ، فرحزاد ، مخابرات ، پرواز ، آزادی ،  حکیم ،  شیخ فضل اله نوری ،  محمد علی جناح ،  نیایش ،  یادگار امام ، بهبودی ، جلال آل احمد ، خوش شمالی ، ستارخان ، شادمان ، ژاندارمری ، غرب ، گیشا ، مترو شریف ، مرزداران

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه سه ۳

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 3

آرارات ، ونک ، امانیه ، زرگنده ، درب دوم ، رستم آباد ، اختیاریه ، داودیه ، سید خندان ، دروس ، قبا ، قلهک ، کاوسیه ، اختیاریه
پاسداران ، جردن ، جلفا ، خواجه عبداله ، دولت ، کلاهدوز ، شیخ بهایی ، شیراز ، ظفر ، ملاصدرا ، کتابی ، میرداماد ، ولیعصر ، پارک وی ، نیایش

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه چهار ۴

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 4

مهران ، کاظم آباد ، کوهک ، مجیدیه ، شمس آباد ، پاسداران ،ضرابخانه ، حسین آباد ، مبارک آباد ، شیان ، لویزان
علم و صنعت، نارمک ، تهرانپارس غربی ، جوادیه ، خاک سفید ، تهرانپارس شرقی ، قاسم آباد ، ده نارمک ، اوقاف ، شمیران نو ، حکیمیه ، قنات کوثر ، کوهسار ، مجید آباد ،  بابایی ،  باقری ،  صیاد شیرازی ، بنی هاشم ، پلیس ، دلاوران ، رسالت ، سراج ، شمس آباد ، شهدا ، صیاد شیرازی ، علم وصنعت ، فرجام ، لویزان ، ملت ، هروی ، هنگام

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه پنج ۵

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 5

، شهران جنوبی ، شهران شمالی ، شهرزیبا ، اندیشه ، بهاران ، کن ، المهدی ، باغ فیض ، پونک جنوبی ، پونک شمالی ، حصارک
نفت ، کوهسار ، مرادآباد ، پرواز ، سازمان برنامه جنوبی ، سازمان برنامه شمالی ، ارم ، سازمان آب ، اباذر ، فردوس ، مهران ، اکباتان ، بیمه ، آپادانا ، جنت آباد ، شاهین ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، ایران زمین شمالی ، بلوار تعاون ، بلوار فردوس ، بولیوار ، پونک ، پیامبر ، جنت آباد ، سازمان برنامه ، ستاری ، سردار جنگل ، سولقان ، شهر زیبا ، شهران ، اکباتان ، شهید مهدی باکری

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه شش ۶

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 6

نجات اللهی ، ایرانشهر ، پارک لاله ، کشاورز غربی ، نصرت ، ۱۶آذر ، سنایی ، بهجت آباد ، عباس آباد ، قزل قلعه ، سیندخت
گلها ، شیراز جنوبی ، گاندی ، ساعی ، یوسف آباد ، جهاد ، جنت ،

آرژانتین ،  همت ، اسکندری ، امیر آباد ، بلوار کشاورز ، توانیر ، جمال زاده ، حافظ ، زرتشت ، طالقانی ، فاطمی ، فلسطین ، انقلاب اسلامی ، ولیعصر ، وزراء ، کارگر شمالی ، کردستان ، کریم خان

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه هفت ۷

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 7

شارق الف ، دهقان ، شارق ب ، گرگان ، نظام آباد ، خواجه نصیر ، خواجه نظام ، کاج ، امجدیه خاقانی ، بهار ، سهروردی
شهیدقندی ، نیلوفر ، عباس آباد ، اندیشه ، حشمتیه ، دبستان ، ارامنه الف ، ارامنه ب ، قصر ، آپادانا ، امام حسین ، انقلاب ، خواجه نظام ، سرباز ، سهروردی ، شریعتی ، شهید مدنی ، شیخ صفی ، عباس آباد ، مدنی ، مرودشت ، مطهری ، مفتح جنوبی ، هفت تیر

نمایندگی ساید بای ساید گگنو در شرق تهران

GAGGENAU Sidebyside Repair in east of Tehran

تعمیرگاه ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه هشت ۸

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 8

تهرانپارس ، دردشت ، مدائن ، هفت حوض ، فدک ، زرکش ، نارمک ، مجیدیه ، کرمان ، لشگر شرقی ، لشگر غربی ، وحیدیه ، تسلیحات ، جشنواره ، سبلان

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه نه ۹

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 9

استادمعین ، دکتر هوشیار ، شهید دستغیب ، فتح ، امامزاده عبداله ، شمشیری ، سرآسیاب مهرآباد ، مهرآبادجنوبی ، استاد معین
سی متری جی ، طوس ، مهر آباد جنوبی ، مهرآباد ، امامزاده عبدالله ، فتح ، صنعتی

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه ده ۱۰

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 10

بریانک ، سلیمانی تیموری ، شبیری جی ، هفت چنار ، سلسبیل جنوبی ، کارون جنوبی ، هاشمی ، زنجان جنوبی ، سلسبیل شمالی
کارون شمالی ، آذربایجان ، آزادی ، امام خمینی ، جیحون ، حسام الدین ، خوش ، دامپزشکی ، رودکی ، سینا ، قصرالدشت ، مالک اشتر ، نواب ، کارون ، کمیل

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه یازده ۱۱

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 11

شیخ هادی ، انقلاب ، امیریه ( فرهنگ ) ، فروزش ، قلمستان ، منیریه ، حشمت الدوله ، جمالزاده ، اسکندری ، دخانیات
مخصوص ، جمهوری ، حر ، انبار نفت ، آگاهی ، راه آهن ، عباسی ، هلال احمر ، ابوسعید ، اسکندری جنوبی ، پاستور ، حسن آباد ، گمرک ، وحدت اسلامی ، ولیعصر ، کارگر جنوبی ، کاشان

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه دوازده ۱۲

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 12

بهارستان ، فردوسی ، امامزاده یحیی ، پامنار ، بازار ، سنگلج ، تختی ، هرندی ، آبشار ، قیام ، کوثر ، ایران ، دروازه شمیران
امین حضور ، پانزده خرداد ، پیچ شمیران ، خراسان ، ری ، سعدی ، لاله زارنو ، مولوی ، قیام

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه سیزده ۱۳

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 13

صفا ، شهید اسدی ، زاهد گیلانی ، اشراقی ، دهقان ، نیروی هوایی ، پیروزی ، حافظیه ، امامت ، شورا ، آشتیانی ، زینبیه ، سرخه حصار ، تهران نو ، دماوند ، نیرو هوایی

نمایندگی ساید بای ساید گگنو در جنوب تهران ، جنوب شرقی ، جنوب غربی

GAGGENAU Sidebyside Repair in south of Tehran ، South east ، South west

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه چهارده ۱۴

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 14

شکوفه ، چهارصد دستگاه ، جابری ، دژکام ، شاهین ، مینای شمالی ، نیکنام ، آهنگران ، بروجردی ، صد دستگاه ، فرزانه
سر آسیب دولاب ، شیوا ، نبی اکرم (ص) ، شهرابی ، شکیب ، پرستار ، سیزده آبان ، بلوار ابوذر ، تاکسیرانی
مینای جنوبی ، دولاب ، خاوران ، آهنگ شرقی ، آهنگ ، قصر فیروزه ،  محلاتی ، افراسیابی شمالی ، اندرزگو ، پاسدار گمنام
شهید محلاتی ، فلاح ، نبرد ، هفده شهریور ، ائمه اطهار ، نیرو هوایی ، اول نیرو هوایی ، دوم نیرو هوایی ، سوم نیرو هوایی ، چهارم نیرو هوایی ، پنجم نیرو هوایی ، ششم نیرو هوایی ،

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه پانزده ۱۵

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 15

مظاهری ، مینابی ، بیسیم ، شوش ، طیب ، مطهری ، ابوذر ، هاشم آباد ، اتابک ، شهید بروجردی ، کیانشهر شمالی ، کیانشهر جنوبی ، رضویه ، مشیریه ، افسریه، مسعودیه ، والفجر ، قیامدشت ، خاورشهر ، آهنگ ،  بعثت ، افسریه ، خاوران ، مشیریه ،

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه شانزده ۱۶

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 16

جوادیه ، نازی آباد ، خزانه ، بعثت ، علی آباد شمالی ، یاخچی آباد ، چهارصد دستگاه ، تختی ، علی آباد جنوبی ، باغ آذری ، راه آهن ، رجایی ، هلال احمر ، یاخچی آباد

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه هفده ۱۷

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 17

ابوذر غربی ، آذری ، امامزاده حسن(ع) ، یافت آباد ، جلیلی ، زهتابی ، زمزم ، سجاد ، گلچین ، وصفنارد ، ابوذر شرقی ، بلورسازی ، مقدم ، ابوذر ، امام زاده حسن

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه هجده ۱۸

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 18

، فردوس ، تولیدارو ، بهداشت ، ولیعصر شمالی ، رجائی ، ولیعصر جنوبی ، صادقیه ، صاحب الزمان ، یافت آباد جنوبی ، یافت آباد شمالی
شاد آباد ، هفده شهریور ، امام خمینی ، شمس آباد ، خلیج فارس شمالی ، خلیج فارس جنوبی ،  آزادگان ، خلیج فارس ، سعید آباد ، صاحب الزمان ، ولیعصر

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه نوزده ۱۹

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 19

خانی آباد نو شمالی ، بهمنیار ، خانی آباد نو جنوبی ، شریعتی جنوبی ، شریعتی شمالی ، شکوفه جنوبی ، شکوفه شمالی
نعمت آباد ، اسماعیل آباد ، شهید کاظمی ، رسالت ، خانی آباد نو ، عبدل آباد

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه بیست ۲۰

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 20

اقدسیه ، صفائیه ، ظهیر آباد ، غیوری ، جوانمرد ، حمزه آباد ، دیلمان ، فیروزآبادی ، منصوریه ، ۱۳آبان ، دولت اباد ، شهادت
استخر ، بهشتی ، سرتخت ، علائین ، نفر آباد ، ولی آباد ، امین آباد ، تقی آباد ، نظامی ، عباس آباد ، کهریزک

نمایندگی ساید بای ساید گگنو در غرب تهران

GAGGENAU Sidebyside Repair in west of Tehran

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 21

دریا ، تهرانسر غربی ، تهرانسر شرقی ، باشگاه نفت ، تهرانسر مرکزی ، پاسداران ، تهرانسر شمالی ، آزادی ، فرهنگیان ، استقلال

چیتگر شمالی ، چیتگر جنوبی ، ۲۲ بهمن ، ویلا شهر ، وردآورد ، غزالی ، شهرداری ،  تهران کرج ، بزرگراه فتح ، تهرانسر ، ۲۲بهمن ، دانشگاه شریف

تعمیر ساید بای ساید گگنو در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

GAGGENAU Sidebyside Repair in Tehran area 22

دهکده المپیک ، زیبا دشت بالا ، گلستان شرقی ، زیبادشت پائین ، شریف ، گلستان غربی ، امید ، دژبان ، شهید باقری ، آزادشهر ، پیکان شهر ، دریاچه چیتگر ، راه آهن ، گلستان

فروش قطعات اصلی ساید بای ساید
فروش قطعات اصلی ساید بای ساید گگنو

خرید فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید گگنو به شهرستانها

GAGGENAU Sidebyside Original Parts

خراسان رضوی جنوبی شمالی ، احمدآباد صولت ، انابد ، باجگیران ، باخرز ، بار ، بایگ ، بجستان ، بردسکن ، بیدخت ، بینالود ، تایباد ، تربت جام

تربت حیدریه ، جغتای ، جنگل ، جوین ، چاپشلو ، چکنه ، چناران ، خرو ، خلیل‌آباد ، خواف ، خوشاب ، داورزن ، درگز ، درود ،

دولت‌آباد . رباط سنگ ، رشتخوار ، رضویه ، رودآب ، ریوش ، زاوه ، سبزوار ، سرخس ، سفید سنگ ، سلامی ، سلطان‌آباد ، سنگان ، شادمهر ، شاندیز ، ششتمد ، شهرآباد ، شهرزو ، صالح‌آباد

طرقبه ، عشق‌آباد ، فرهادگرد ، فریمان ، فیروزه ، فیض‌آباد ، قاسم‌آباد ، قدمگاه ، قلندرآباد

قوچان ، کاخک ، کاریز ، کاشمر ، کدکن ، کلات ، کندر ، گلبهار ، گلمکان ، گناباد ، لطف‌آباد ، مزداوند ، مشهد ریزه ، ملک‌آباد ، مه‌ولات ، نشتیفان ، نصرآباد ، نقاب ، نوخندان ، نیشابور ،

نیل‌شهر ، همت‌آباد ، یونسی ، بجنورد ، بیرجند ، سرخس ، گلبهار ، زشک ، بینالود ، آذربایجان شرقی ، تبریز ، مراغه ، مرند ، میانه ، آذربایجان غربی ، ارومیه ، خوی ، میاندوآب ، مهاباد ،

اردبیل ، مشگین‌شهر ، خلخال ، اصفهان ، کاشان ، خمینی‌شهر ، نجف‌آباد ، ایلام ، ایوان ، دهلران ، آبدانان ، گگنو ، هر ، بندر عباس ، هر ، برازجان ، بندر گناوه ، خورموج ، تهران ، اسلام‌ شهر ،

گلستان ، قدس ، رودهن ، پردیس ، دماوند ، بومهن ، آبعلی ، وسکاره ، آینه ورزان ، بروجن ، فرخ‌شهر ، فارسان ، بیرجند ، قائن ، فردوس ،

نهبندان ، مشهد ، سبزوار ، نیشابور ، تربت حیدریه ، بجنورد ، شیروان ، اسفراین ، گرمه جاجرم ، خوزستان ، اهواز ، دزفول ، آبادان ، خرمشهر ، زنجان ، زنجان ،

ابهر ، خرمدره ، قیدار ، سمنان ، شاهرود ، دامغان ، گرمسار ،زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، چابهار ، فارس ، شیراز ، کازرون ، جهرم ، مرودشت ، قزوین ، قزوین ، تاکستان ،

الوند ، اقبالیه ، قم ، قنوات ، جعفریه ، کهک ، کرج ، هشتگرد ، نظرآباد ، محمدشهر ، کردستان ، سنندج ، سقز ، مریوان ، بانه ، کرمان ، سیرجان ، رفسنجان ، جیرفت ، کرمانشاه ، اسلام‌آباد

غرب ، هرسین ، کنگاور ، کهگیلویه و بویراحمد ، یاسوج ، دوگنبدان ، دهدشت ، لیکک ، گلستان ، گرگان ، گنبد کاووس ، علی‌آباد کتول ، بندر ترکمن ، گیلان ، رشت ، بندر انزلی ، لاهیجان ، لنگرود

لرستان ، خرم‌آباد ، بروجرد ، دورود ، کوهدشت ، مازندران ، ساری ، بابل ، آمل ، قائم‌ شهر ، مرکزی ، اراک ، ساوه ، خمین ، محلات ، هرمزگان ، بندرعباس ، میناب ، دهبارز ، بندر لنگه ،

همدان ، ملایر ، نهاوند ، تویسرکان ، یزد ، میبد ، اردکان ، بافق ، کیش ، قشم ، آستارا ، بهبهان ، پرند

توجه : این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت گگنو و نمایندگی گگنو ندارد!!

تعویض موتور ساید بای ساید گگنو . خدمات ساید بای ساید گگنو . سرویس کار ساید بای ساید گگنو . خدمات ساید بای ساید گگنو . قطعات اصلی ساید بای ساید گگنو . گارانتی ساید بای ساید گگنو . مرکز خدمات ساید بای ساید گگنو . نصب موتور ساید بای ساید گگنو . خدمات پس از فروش ساید بای ساید گگنو . برد اصلی ساید بای ساید گگنو . تعمیرگاه ساید بای ساید گگنو . تعمیرکار سیار ساید بای ساید گگنو

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید گگنو در تهران

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق | غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد،

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید گگنو در تهران

GAGGENAU Sidebyside repair in Tehran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420