نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس

نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس

AUX side by side repair in Tehran

به مرکز مجاز و تعمیر ساید بای ساید آیوایکس خوش آمدید.
در این مرکز کلیه خدمات در محل با فاکتور رسمی و گارانتی معتبر انجام میشود.

شرکت آیوایکس

AUX Company

شرکت آیوایکس یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد.
از جمله لوازم خانگی آیوایکس شامل :
یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد.
تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه آیوایکس بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی آیوایکس ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در منزل و محل

AUX side by side repair at home

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آیوایکس
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آیوایکس

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در منزل و محل در صورتیکه یکی از محصولات شرکت آیوایکس را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.
فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه، در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.
تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران

AUX side by side repair in Tehran

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران
در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید آیوایکس را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس تعمیر خواهند شد.

نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس آیوایکس در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس آیوایکس در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس آیوایکس در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس آیوایکس در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس آیوایکس در تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس آیوایکس در مشهد

تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در تهران

تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در تهران مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار آیوایکس کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید آیوایکس اقدام کنند.
سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس در مشهد

خدمات پس از فروش ساید بای ساید آیوایکس

AUX side by side after sell repair

خدمات پس از فروش ساید بای ساید آیوایکس
خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.
در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید آیوایکس دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش آیوایکس در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

واحد خدمات شرکت آیوایکس

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت آیوایکس می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در تهران

AUX Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

تعمیر یخساز آیوایکس
تعمیر یخساز آیوایکس

تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در تهران
همانطور که میدانید ساید بای ساید آیوایکس یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.
در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید آیوایکس خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز آیوایکس با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز آیوایکس

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز آیوایکس
از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:
گیر کردن یخ در محفظه یخساز
خرابی شیر برقی آب
مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر
شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز
موتور یخساز
آیس باکس
شکستگی هلزونی آیس باکس
سنسور یخساز
هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)
برد یخساز
خاموش بودن یخساز
عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید آیوایکس با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید آیوایکس را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس در مشهد

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آیوایکس

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.
نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید آیوایکس باید از کارخانه آیوایکس مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید آیوایکس بتواند فعالیت کند.
ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.
یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آیوایکس استفاده از قطعات اصلی آیوایکس بوده که دارای اهمیت بالایی است.

نزدیکترین نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی آیوایکس در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:
نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در تهران | نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در مشهد

تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در تهران

AUX Side by side board repair in Tehran

تعمیر و فروش برد ساید بای ساید آیوایکس
تعمیر و فروش برد ساید بای ساید آیوایکس

ساید بای ساید آیوایکس دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید آیوایکس دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.
تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید آیوایکس قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.
تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس در تهران

خدمات ما :

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در منزل و محل شامل :

AUX side by side troubleshooting & repair at home

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید آیوایکس ، تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید آیوایکس ، تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) آیوایکس ، تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید آیوایکس ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید آیوایکس احتیاج دارید.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید آیوایکس

چنانچه ساید بای ساید آیوایکس خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید آیوایکس خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید آیوایکس حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید آیوایکس در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.
لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید آیوایکس فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید آیوایکس در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید آیوایکس در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

خرید ساید بای ساید آیوایکس

برای خرید ساید بای ساید آیوایکس در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید آیوایکس در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید آیوایکس در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید آیوایکس در تهران می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.
تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید آیوایکس توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس در تهران | عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس در مشهد

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید آیوایکس در محل

AUX gas charging & compressor replacement at home

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست.

شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس در مشهد

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در تهران

جهت تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید آیوایکس

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید آیوایکس توسط سرویسکار ساید بای ساید آیوایکس در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.
پس از اتمام سرویس ساید بای ساید آیوایکس چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

تعمیر 24 ساعته و شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در تهران

AUX Repair 24 Hours in Tehran

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید آیوایکس شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید آیوایکس شما بپردازند.

علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید آیوایکس در مشهد

ارور ساید بای ساید آیوایکس

AUX Side by side Error

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید آیوایکس برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.
بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.
با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید آیوایکس میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.
بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید آیوایکس بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

دلایل خرابی برد ساید بای ساید آیوایکس

برد ساید بای ساید آیوایکس از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید آیوایکس به چند دلیل اتفاق می افتند:

خرابی برد آیوایکس با نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید آیوایکس است، و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند.

استبیلایزر و محافظ ساید بای ساید آیوایکس


راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.
در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

خرابی برد آیوایکس در اثر آب خوردگی

آب خوردگی برد آیوایکس
معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند.
این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.
راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

خرابی برد آیوایکس در اثر اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

اتصالی برد ساید آیوایکس
چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند.
اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور ساید بای ساید المنت و یا هیتر،شیر برقی،یخساز،سنسور و فن می باشد.
با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

قطعات اصلی ساید بای ساید آیوایکس

AUX side by side parts

به طور کلی ساید بای ساید آیوایکس به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید آیوایکس

کمپرسور یا موتور آیوایکس

AUX Compressor

کندانسور آیوایکس

AUX Condenser

فن کندانسور آیوایکس

AUX Condenser fan

لوله مویین یا کابلری آیوایکس

AUX Capillary tube

فیلتر درایر آیوایکس

AUX filter dryer

تایمر دیفراست آیوایکس ( در مدل های قدیمی)

AUX defrost timer

ترموفیوز آیوایکس

AUX thermo fuse

ترمو دیسک آیوایکس

AUX Thermo disk

اواپراتور آیوایکس

AUX Evaporator

فن اواپراتور آیوایکس

AUX Evaporator Fan

المنت یا هیتر آیوایکس

AUX Heater

سنسور دیفراست آیوایکس

AUX Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی آیوایکس

AUX Ambient Sensor

یخساز آیوایکس

AUX Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه آیوایکس

AUX Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی آیوایکس

AUX Display Board

تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس

AUX Side by Side Water Filter Replacement

فیلتر آب ساید بای ساید آیوایکس

فیلتر آب ساید بای ساید آیوایکس
فیلتر آب ساید بای ساید آیوایکس

فیلتر آب ساید بای ساید آیوایکس
1- فیلتر داخلی ساید بای ساید آیوایکس
این فیلتر در داخل یخچال قرار دارد و وظیفه تصفیه آب ورودی به قسمت آبسردکن و یخساز را برعهده دارد.

2- فیلتر بیرونی ساید بای ساید آیوایکس
فیلتر بیرونی در پشت یخچال در قسمت ورودی از شیر آب تا ورودی شیر برقی قراردارد.
وظیفه رسوب گیری و املاح درشت آب را برعهده دارد.
حفاظت از شیر برقی آب آبسردکن و شیربرقی آب یخساز در اثر رسوب را برعهده دارد.

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید آیوایکس

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس از 6 ماه تا 1 سال می باشد.
که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران
تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران

خدمات آیوایکس در منزل و محل شما

خدمات آیوایکس در منزل و محل شما | تعمیر برد ساید بای ساید آیوایکس | تعمیر یخساز ساید بای ساید آیوایکس | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید آیوایکس
تعویض موتور ساید بای ساید آیوایکس | شارژ گاز ساید بای ساید آیوایکس | سرویس ساید بای ساید آیوایکس | عیب یابی ساید بای ساید آیوایکس

نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در شمال تهران ، شمال شرقی ، شمال غربی

AUX Sidebyside Repair in North of Tehran ، North east ، North West

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه یک 1

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 1

حصاربوعلی، رستم آباد ، فرمانیه ، اوین ، درکه ، زعفرانیه ، محمودیه ، ولنجک ، امام زاده قاسم (ع) ، دربند ، گلابدره ، جماران

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه دو ۲

AUX Repair in Tehran area 2

بوعلی ، سعادت آباد ، مدیریت ، کوهسار ، پونک ، شهید چوب تراش ، شهید خرم رودی ، صادقیه شمالی ، هما ، صادقیه
شهرآرا ، کوی نصر ، پردیسان ، آزمایش ، تهران ویلا ، برق آلستوم ، تیموری ، طرشت ، همایونشهر ، توحید ، زنجان ، شادمهر ، ایوانک ، دریا ، قدس ، آسمانها ، درختی ، فرحزاد ، مخابرات ، پرواز ، آزادی ،  حکیم ،  شیخ فضل اله نوری ،  محمد علی جناح ،  نیایش ،  یادگار امام ، بهبودی ، جلال آل احمد ، خوش شمالی ، ستارخان ، شادمان ، ژاندارمری ، غرب ، گیشا ، مترو شریف ، مرزداران

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه سه ۳

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 3

آرارات ، ونک ، امانیه ، زرگنده ، درب دوم ، رستم آباد ، اختیاریه ، داودیه ، سید خندان ، دروس ، قبا ، قلهک ، کاوسیه ، اختیاریه
پاسداران ، جردن ، جلفا ، خواجه عبداله ، دولت ، کلاهدوز ، شیخ بهایی ، شیراز ، ظفر ، ملاصدرا ، کتابی ، میرداماد ، ولیعصر ، پارک وی ، نیایش

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه چهار ۴

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 4

مهران ، کاظم آباد ، کوهک ، مجیدیه ، شمس آباد ، پاسداران ،ضرابخانه ، حسین آباد ، مبارک آباد ، شیان ، لویزان
علم و صنعت، نارمک ، تهرانپارس غربی ، جوادیه ، خاک سفید ، تهرانپارس شرقی ، قاسم آباد ، ده نارمک ، اوقاف ، شمیران نو ، حکیمیه ، قنات کوثر ، کوهسار ، مجید آباد ،  بابایی ،  باقری ،  صیاد شیرازی ، بنی هاشم ، پلیس ، دلاوران ، رسالت ، سراج ، شمس آباد ، شهدا ، صیاد شیرازی ، علم وصنعت ، فرجام ، لویزان ، ملت ، هروی ، هنگام

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه پنج ۵

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 5

، شهران جنوبی ، شهران شمالی ، شهرزیبا ، اندیشه ، بهاران ، کن ، المهدی ، باغ فیض ، پونک جنوبی ، پونک شمالی ، حصارک
نفت ، کوهسار ، مرادآباد ، پرواز ، سازمان برنامه جنوبی ، سازمان برنامه شمالی ، ارم ، سازمان آب ، اباذر ، فردوس ، مهران ، اکباتان ، بیمه ، آپادانا ، جنت آباد ، شاهین ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، ایران زمین شمالی ، بلوار تعاون ، بلوار فردوس ، بولیوار ، پونک ، پیامبر ، جنت آباد ، سازمان برنامه ، ستاری ، سردار جنگل ، سولقان ، شهر زیبا ، شهران ، اکباتان ، شهید مهدی باکری

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه شش ۶

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 6

نجات اللهی ، ایرانشهر ، پارک لاله ، کشاورز غربی ، نصرت ، ۱۶آذر ، سنایی ، بهجت آباد ، عباس آباد ، قزل قلعه ، سیندخت
گلها ، شیراز جنوبی ، گاندی ، ساعی ، یوسف آباد ، جهاد ، جنت ،

آرژانتین ،  همت ، اسکندری ، امیر آباد ، بلوار کشاورز ، توانیر ، جمال زاده ، حافظ ، زرتشت ، طالقانی ، فاطمی ، فلسطین ، انقلاب اسلامی ، ولیعصر ، وزراء ، کارگر شمالی ، کردستان ، کریم خان

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه هفت ۷

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 7

شارق الف ، دهقان ، شارق ب ، گرگان ، نظام آباد ، خواجه نصیر ، خواجه نظام ، کاج ، امجدیه خاقانی ، بهار ، سهروردی
شهیدقندی ، نیلوفر ، عباس آباد ، اندیشه ، حشمتیه ، دبستان ، ارامنه الف ، ارامنه ب ، قصر ، آپادانا ، امام حسین ، انقلاب ، خواجه نظام ، سرباز ، سهروردی ، شریعتی ، شهید مدنی ، شیخ صفی ، عباس آباد ، مدنی ، مرودشت ، مطهری ، مفتح جنوبی ، هفت تیر

نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در شرق تهران

AUX Sidebyside Repair in east of Tehran

تعمیرگاه ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه هشت ۸

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 8

تهرانپارس ، دردشت ، مدائن ، هفت حوض ، فدک ، زرکش ، نارمک ، مجیدیه ، کرمان ، لشگر شرقی ، لشگر غربی ، وحیدیه ، تسلیحات ، جشنواره ، سبلان

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه نه ۹

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 9

استادمعین ، دکتر هوشیار ، شهید دستغیب ، فتح ، امامزاده عبداله ، شمشیری ، سرآسیاب مهرآباد ، مهرآبادجنوبی ، استاد معین
سی متری جی ، طوس ، مهر آباد جنوبی ، مهرآباد ، امامزاده عبدالله ، فتح ، صنعتی

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه ده ۱۰

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 10

بریانک ، سلیمانی تیموری ، شبیری جی ، هفت چنار ، سلسبیل جنوبی ، کارون جنوبی ، هاشمی ، زنجان جنوبی ، سلسبیل شمالی
کارون شمالی ، آذربایجان ، آزادی ، امام خمینی ، جیحون ، حسام الدین ، خوش ، دامپزشکی ، رودکی ، سینا ، قصرالدشت ، مالک اشتر ، نواب ، کارون ، کمیل

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه یازده ۱۱

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 11

شیخ هادی ، انقلاب ، امیریه ( فرهنگ ) ، فروزش ، قلمستان ، منیریه ، حشمت الدوله ، جمالزاده ، اسکندری ، دخانیات
مخصوص ، جمهوری ، حر ، انبار نفت ، آگاهی ، راه آهن ، عباسی ، هلال احمر ، ابوسعید ، اسکندری جنوبی ، پاستور ، حسن آباد ، گمرک ، وحدت اسلامی ، ولیعصر ، کارگر جنوبی ، کاشان

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه دوازده ۱۲

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 12

بهارستان ، فردوسی ، امامزاده یحیی ، پامنار ، بازار ، سنگلج ، تختی ، هرندی ، آبشار ، قیام ، کوثر ، ایران ، دروازه شمیران
امین حضور ، پانزده خرداد ، پیچ شمیران ، خراسان ، ری ، سعدی ، لاله زارنو ، مولوی ، قیام

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه سیزده ۱۳

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 13

صفا ، شهید اسدی ، زاهد گیلانی ، اشراقی ، دهقان ، نیروی هوایی ، پیروزی ، حافظیه ، امامت ، شورا ، آشتیانی ، زینبیه ، سرخه حصار ، تهران نو ، دماوند ، نیرو هوایی

نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در جنوب تهران ، جنوب شرقی ، جنوب غربی

AUX Sidebyside Repair in south of Tehran ، South east ، South west

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه چهارده ۱۴

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 14

شکوفه ، چهارصد دستگاه ، جابری ، دژکام ، شاهین ، مینای شمالی ، نیکنام ، آهنگران ، بروجردی ، صد دستگاه ، فرزانه
سر آسیب دولاب ، شیوا ، نبی اکرم (ص) ، شهرابی ، شکیب ، پرستار ، سیزده آبان ، بلوار ابوذر ، تاکسیرانی
مینای جنوبی ، دولاب ، خاوران ، آهنگ شرقی ، آهنگ ، قصر فیروزه ،  محلاتی ، افراسیابی شمالی ، اندرزگو ، پاسدار گمنام
شهید محلاتی ، فلاح ، نبرد ، هفده شهریور ، ائمه اطهار ، نیرو هوایی ، اول نیرو هوایی ، دوم نیرو هوایی ، سوم نیرو هوایی ، چهارم نیرو هوایی ، پنجم نیرو هوایی ، ششم نیرو هوایی ،

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه پانزده ۱۵

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 15

مظاهری ، مینابی ، بیسیم ، شوش ، طیب ، مطهری ، ابوذر ، هاشم آباد ، اتابک ، شهید بروجردی ، کیانشهر شمالی ، کیانشهر جنوبی ، رضویه ، مشیریه ، افسریه، مسعودیه ، والفجر ، قیامدشت ، خاورشهر ، آهنگ ،  بعثت ، افسریه ، خاوران ، مشیریه ،

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه شانزده ۱۶

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 16

جوادیه ، نازی آباد ، خزانه ، بعثت ، علی آباد شمالی ، یاخچی آباد ، چهارصد دستگاه ، تختی ، علی آباد جنوبی ، باغ آذری ، راه آهن ، رجایی ، هلال احمر ، یاخچی آباد

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه هفده ۱۷

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 17

ابوذر غربی ، آذری ، امامزاده حسن(ع) ، یافت آباد ، جلیلی ، زهتابی ، زمزم ، سجاد ، گلچین ، وصفنارد ، ابوذر شرقی ، بلورسازی ، مقدم ، ابوذر ، امام زاده حسن

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه هجده ۱۸

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 18

، فردوس ، تولیدارو ، بهداشت ، ولیعصر شمالی ، رجائی ، ولیعصر جنوبی ، صادقیه ، صاحب الزمان ، یافت آباد جنوبی ، یافت آباد شمالی
شاد آباد ، هفده شهریور ، امام خمینی ، شمس آباد ، خلیج فارس شمالی ، خلیج فارس جنوبی ،  آزادگان ، خلیج فارس ، سعید آباد ، صاحب الزمان ، ولیعصر

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه نوزده ۱۹

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 19

خانی آباد نو شمالی ، بهمنیار ، خانی آباد نو جنوبی ، شریعتی جنوبی ، شریعتی شمالی ، شکوفه جنوبی ، شکوفه شمالی
نعمت آباد ، اسماعیل آباد ، شهید کاظمی ، رسالت ، خانی آباد نو ، عبدل آباد

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه بیست ۲۰

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 20

اقدسیه ، صفائیه ، ظهیر آباد ، غیوری ، جوانمرد ، حمزه آباد ، دیلمان ، فیروزآبادی ، منصوریه ، ۱۳آبان ، دولت اباد ، شهادت
استخر ، بهشتی ، سرتخت ، علائین ، نفر آباد ، ولی آباد ، امین آباد ، تقی آباد ، نظامی ، عباس آباد ، کهریزک

نمایندگی ساید بای ساید آیوایکس در غرب تهران

AUX Sidebyside Repair in west of Tehran

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 21

دریا ، تهرانسر غربی ، تهرانسر شرقی ، باشگاه نفت ، تهرانسر مرکزی ، پاسداران ، تهرانسر شمالی ، آزادی ، فرهنگیان ، استقلال

چیتگر شمالی ، چیتگر جنوبی ، ۲۲ بهمن ، ویلا شهر ، وردآورد ، غزالی ، شهرداری ،  تهران کرج ، بزرگراه فتح ، تهرانسر ، ۲۲بهمن ، دانشگاه شریف

تعمیر ساید بای ساید آیوایکس در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

AUX Sidebyside Repair in Tehran area 22

دهکده المپیک ، زیبا دشت بالا ، گلستان شرقی ، زیبادشت پائین ، شریف ، گلستان غربی ، امید ، دژبان ، شهید باقری ، آزادشهر ، پیکان شهر ، دریاچه چیتگر ، راه آهن ، گلستان

فروش قطعات اصلی ساید بای ساید
فروش قطعات اصلی ساید بای ساید آیوایکس

خرید فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید آیوایکس به شهرستانها

AUX Sidebyside Original Parts

خراسان رضوی جنوبی شمالی ، احمدآباد صولت ، انابد ، باجگیران ، باخرز ، بار ، بایگ ، بجستان ، بردسکن ، بیدخت ، بینالود ، تایباد ، تربت جام

تربت حیدریه ، جغتای ، جنگل ، جوین ، چاپشلو ، چکنه ، چناران ، خرو ، خلیل‌آباد ، خواف ، خوشاب ، داورزن ، درگز ، درود ،

دولت‌آباد . رباط سنگ ، رشتخوار ، رضویه ، رودآب ، ریوش ، زاوه ، سبزوار ، سرخس ، سفید سنگ ، سلامی ، سلطان‌آباد ، سنگان ، شادمهر ، شاندیز ، ششتمد ، شهرآباد ، شهرزو ، صالح‌آباد

طرقبه ، عشق‌آباد ، فرهادگرد ، فریمان ، فیروزه ، فیض‌آباد ، قاسم‌آباد ، قدمگاه ، قلندرآباد

قوچان ، کاخک ، کاریز ، کاشمر ، کدکن ، کلات ، کندر ، گلبهار ، گلمکان ، گناباد ، لطف‌آباد ، مزداوند ، مشهد ریزه ، ملک‌آباد ، مه‌ولات ، نشتیفان ، نصرآباد ، نقاب ، نوخندان ، نیشابور ،

نیل‌شهر ، همت‌آباد ، یونسی ، بجنورد ، بیرجند ، سرخس ، گلبهار ، زشک ، بینالود ، آذربایجان شرقی ، تبریز ، مراغه ، مرند ، میانه ، آذربایجان غربی ، ارومیه ، خوی ، میاندوآب ، مهاباد ،

اردبیل ، مشگین‌شهر ، خلخال ، اصفهان ، کاشان ، خمینی‌شهر ، نجف‌آباد ، ایلام ، ایوان ، دهلران ، آبدانان ، آیوایکس ، هر ، بندر عباس ، هر ، برازجان ، بندر گناوه ، خورموج ، تهران ، اسلام‌ شهر ،

گلستان ، قدس ، رودهن ، پردیس ، دماوند ، بومهن ، آبعلی ، وسکاره ، آینه ورزان ، بروجن ، فرخ‌شهر ، فارسان ، بیرجند ، قائن ، فردوس ،

نهبندان ، مشهد ، سبزوار ، نیشابور ، تربت حیدریه ، بجنورد ، شیروان ، اسفراین ، گرمه جاجرم ، خوزستان ، اهواز ، دزفول ، آبادان ، خرمشهر ، زنجان ، زنجان ،

ابهر ، خرمدره ، قیدار ، سمنان ، شاهرود ، دامغان ، گرمسار ،زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، چابهار ، فارس ، شیراز ، کازرون ، جهرم ، مرودشت ، قزوین ، قزوین ، تاکستان ،

الوند ، اقبالیه ، قم ، قنوات ، جعفریه ، کهک ، کرج ، هشتگرد ، نظرآباد ، محمدشهر ، کردستان ، سنندج ، سقز ، مریوان ، بانه ، کرمان ، سیرجان ، رفسنجان ، جیرفت ، کرمانشاه ، اسلام‌آباد

غرب ، هرسین ، کنگاور ، کهگیلویه و بویراحمد ، یاسوج ، دوگنبدان ، دهدشت ، لیکک ، گلستان ، گرگان ، گنبد کاووس ، علی‌آباد کتول ، بندر ترکمن ، گیلان ، رشت ، بندر انزلی ، لاهیجان ، لنگرود

لرستان ، خرم‌آباد ، بروجرد ، دورود ، کوهدشت ، مازندران ، ساری ، بابل ، آمل ، قائم‌ شهر ، مرکزی ، اراک ، ساوه ، خمین ، محلات ، هرمزگان ، بندرعباس ، میناب ، دهبارز ، بندر لنگه ،

همدان ، ملایر ، نهاوند ، تویسرکان ، یزد ، میبد ، اردکان ، بافق ، کیش ، قشم ، آستارا ، بهبهان ، پرند

توجه : این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت آیوایکس و نمایندگی آیوایکس ندارد!!

تعویض موتور ساید بای ساید آیوایکس . خدمات ساید بای ساید آیوایکس . سرویس کار ساید بای ساید آیوایکس . خدمات ساید بای ساید آیوایکس . قطعات اصلی ساید بای ساید آیوایکس . گارانتی ساید بای ساید آیوایکس . مرکز خدمات ساید بای ساید آیوایکس . نصب موتور ساید بای ساید آیوایکس . خدمات پس از فروش ساید بای ساید آیوایکس . برد اصلی ساید بای ساید آیوایکس . تعمیرگاه ساید بای ساید آیوایکس . تعمیرکار سیار ساید بای ساید آیوایکس

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید آیوایکس در تهران

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق | غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد،

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید آیوایکس در تهران

AUX Sidebyside repair in Tehran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420