نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی

MITSUBISHI side by side repair in Tehran

به مرکز مجاز و تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی خوش آمدید.
در این مرکز کلیه خدمات در محل با فاکتور رسمی و گارانتی معتبر انجام میشود.

شرکت میتسوبیشی

MITSUBISHI Company

شرکت میتسوبیشی یک شرکت بسیار بزرگ است که در زمینه های بسیاری فعالیت دارد.
از جمله لوازم خانگی میتسوبیشی شامل :
یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی و جارو برقی که در اکثر کشور های دنیا دارای نمایندگی رسمی جهت تعمیر ، فروش و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد.
تمامی این نمایندگی ها دارای قطعات اصلی و اورجینال مخصوص کارخانه میتسوبیشی بوده که با گذراندن دوره های آموزشی سرویس ، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی میتسوبیشی ، در نمایندگی های خود فعالیت دارند.

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل و محل

MITSUBISHI side by side repair at home

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل و محل در صورتیکه یکی از محصولات شرکت میتسوبیشی را دارید و نیاز به یک سرویسکار مطمئن و متخصص دارید که در منزل شما نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند.
فقط با یک تماس تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شده تا پس از عیب یابی و برآورد هزینه، در صورت تایید شما نسبت به تعمیر و رفع ایراد آن اقدام کنند.
تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل بسیاری از مشکلات مشتریان ما را حل کرده و در هزینه و وقت بسیار صرفه جویی میکند چون نیازی به انتقال یخچال به کارگاه نمی باشد و در حضور شما تعمیر میگردد.

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

MITSUBISHI side by side repair in Tehran

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران
در این مجموعه صرف نظر از اینکه چه مدلی از ساید بای ساید میتسوبیشی را دارید (قدیمی ترین و جدید ترین) کلیه مدلها به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی تعمیر خواهند شد.

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی میتسوبیشی در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی میتسوبیشی در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی میتسوبیشی در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی میتسوبیشی در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی میتسوبیشی در تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی میتسوبیشی در مشهد

تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران مجموعه ثامن سرویس برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی و اعزام تعمیرکار سیار میتسوبیشی کرده تا این افراد با مراجعه به محل خرابی یخچال ، در محل حاضر شده و نسبت به عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی اقدام کنند.
سرویسکار سیار پس از مراجعه به محل شما و تست کامل سیستم و عیب یابی ، هزینه آن را به شما اعلام کرده تا در صورت صلاحدید شما نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید در محل اقدام کند تا نیازی به جابجایی آن نباشد.شما میتوانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی

MITSUBISHI side by side after sell repair

خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی
خدمات پس از فروش در هر کارخانه و شرکتی یکی از مهم ترین بخش های آن شرکت می باشد خدمات پس از فروش به ارائه خدمات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی پس از فروش یک دستگاه گفته می شود.
در زمینه لوازم خانگی خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی دارای اهمیت بالایی می باشد مثلا بعد از خرید یک یخچال و با گذشت زمان یکی از طبقات و یا قطعات آن دچار خرابی و یا شکستگی می شود که با مراجعه به خدمات پس از فروش میتسوبیشی در تهران و یا شهر خود میتوانید آن را تهیه بفرمایید.

واحد خدمات شرکت میتسوبیشی

در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص و یا عیب باشد پس از خرید آن و تماس با واحد خدمات شرکت میتسوبیشی می توان آن را مرجوع و دستگاه دیگری دریافت کرد.

تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

MITSUBISHI Ice Maker Repair in Tehran & Mashhad

تعمیر یخساز میتسوبیشی
تعمیر یخساز میتسوبیشی

تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران
همانطور که میدانید ساید بای ساید میتسوبیشی یک محفظه مخصوص جهت یخسازی دارد که به طور منظم تا زمانیکه محفظه آن پر از یخ نشده به ساختن یخ ادامه میدهد که پس از کامل شدن عملیات یخسازی توسط اهرم تشخیص میزان یخ، عملیات آن متوقف می شود.
در فصل تابستان که بیشترین زمانی است که به یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی خود احتیاج دارید ممکن است دچار مشکل شود برای رفع مشکل و تعمیر یخساز میتسوبیشی با یکی از شعب ثامن سرویس در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز میتسوبیشی

آموزش تعمیر و عیب یابی یخساز میتسوبیشی
از جمله مشکلاتی که باعث میشود عملیات یخسازی متوقف شود را به آن اشاره میکنیم:
گیر کردن یخ در محفظه یخساز
خرابی شیر برقی آب
مسدود بودن ورودی آب به دلیل گرفتن رسوب و جرم در اثر تعویض نکردن به موقع فیلتر
شکستگی پلیت و ظرف قالب یخ یخساز
موتور یخساز
آیس باکس
شکستگی هلزونی آیس باکس
سنسور یخساز
هیتر و المنت یخساز (در بعضی از مدل ها)
برد یخساز
خاموش بودن یخساز
عدم سرمای کافی در قسمت فریزر

ساید بای ساید میتسوبیشی با نشان دادن کد خطا یا ارور شما را از مشکلات یخساز با خبر میکند.

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات یخساز فیلتر آب ساید میتسوبیشی را به طور منظم هر شش ماه یکبار تعویض کنید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

کلیه شرکت ها و کارخانجات تولید لوازم خانگی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در کمترین زمان معمولا دارای شعبات متعددی در شهر ها و کشورهای مختلف می باشند تا با ارائه خدمات سریع به مشتریان خود رضایت آنان را جلب کنند.
نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی باید از کارخانه میتسوبیشی مجوز فعالیت کسب کرده تا به عنوان یک نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید میتسوبیشی بتواند فعالیت کند.
ارائه خدمات تعمیر در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی بر عهده نمایندگی می باشد.
یکی از خصوصیات بارز نمایندگی تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی استفاده از قطعات اصلی میتسوبیشی بوده که دارای اهمیت بالایی است.

نزدیکترین نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی

جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی رسمی میتسوبیشی در شهر خود میتوانید با 118 در تماس باشید تا نزدیک ترین نمایندگی به شما معرفی شود به عنوان مثال:
نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

MITSUBISHI Side by side board repair in Tehran

تعمیر و فروش برد ساید بای ساید میتسوبیشی
تعمیر و فروش برد ساید بای ساید میتسوبیشی

ساید بای ساید میتسوبیشی دارای برد الکترونیکی پیچیده ای است که کلیه دستورات را به صورت اتوماتیک انجام می دهند.

برخی از مدل های ساید بای ساید میتسوبیشی دارای بردهای گران قیمتی است که در اکثر اوقات در بازار موجود نیستند با توجه به این موضوع تیم تخصصی ثامن سرویس نسبت به تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی اقدام کرده و ضمانت می کند که به صورت فابریک به کار خود ادامه دهند.
تقریبا 99 درصد از بردهای ساید بای ساید میتسوبیشی قابل تعمیر می باشند به شرطی که توسط تعمیرکار دیگری دستکاری نشده باشد و قطعات آن را برنداشته باشد.
تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

خدمات ما :

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در منزل و محل شامل :

MITSUBISHI side by side troubleshooting & repair at home

شارژ گاز و رفع نشتی گاز در ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر و تعویض موتور (کمپرسور) ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی ، تعمیر مدار دیفراست (Defrost) و برفک زدایی در ساید بای ساید بدون برفک (No Frost) میتسوبیشی ، تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی ، نصب و راه اندازی ساید بای ساید میتسوبیشی ، رفع آب ریزی ، عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی ، سرویس های دوره ای و هر آنچه که شما در خصوص تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی احتیاج دارید.

خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی

چنانچه ساید بای ساید میتسوبیشی خود را تازه خریده اید حتما از فروشنده کارت ضمانت نامه و گارانتی ساید بای ساید میتسوبیشی خود را دریافت کنید و جهت استفاده از خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی حتما با نمایندگی رسمی ساید بای ساید میتسوبیشی در ایران تماس بگیرید تا دستگاه شما شامل ضمانت و گارانتی شود.
لطفا جهت تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی فقط با متخصصین تماس بگیرید و از تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای و غیر مجاز خودداری نمایید.

نکته مهم تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی در زمان گارانتی خارج از نمایندگی مجاز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران موجب ابطال گارانتی می شود.

خرید ساید بای ساید میتسوبیشی

برای خرید ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و همچنین اطلاع از قیمت میتوانید با فروشگاه مرکزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران و یا نمایندگی فروش ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران تماس حاصل فرمایید این مجموعه صرفا جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران می باشد و از قیمت ها اطلاعی ندارد.
تمامی خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی توسط سرویسکاران و تکنسین های متخصص که دارای مدارک علمی معتبر و بین المللی می باشند جهت رفاه حال مشتریان در محل انجام می شود.

جهت حفظ طول عمر دستگاه شما و کارکرد بهینه آن فقط از قطعات فابریک و اصلی استفاده میشود.

عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

شارژ گاز ،تعویض موتور و کمپرسور ساید بای ساید میتسوبیشی در محل

MITSUBISHI gas charging & compressor replacement at home

کلیه خدمات شارژ گاز و تعویض و نصب کمپرسور در محل شما انجام میشود و نیازی به انتقال دستگاه به کارگاه نیست.

شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران |شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

جهت تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران 7 روز هفته و در 24 ساعت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی

کلیه خدمات تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی توسط سرویسکار ساید بای ساید میتسوبیشی در ثامن سرویس دارای ضمانت می باشد تا این اطمینان را به شما بدهیم که یکی از بهترین ها هستیم.
پس از اتمام سرویس ساید بای ساید میتسوبیشی چنانچه هرگونه مشکل احتمالی برای دستگاه شما پیش آمد نگران نباشید ما آن را بدون هزینه اضافی برطرف خواهیم کرد.

تعمیر 24 ساعته و شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

MITSUBISHI Repair 24 Hours in Tehran

در هر ساعت از شبانه روز که احساس کردید ساید بای ساید میتسوبیشی شما به تعمیر احتیاج دارد با ما تماس بگیرید کادر مجرب ما در این مجموعه شبانه روزی به صورت آنلاین با دریافت مشخصات شما به محل سکونت شما آمده تا به تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی شما بپردازند.

علاوه بر این کادر مجرب ما کارکنانی را به صورت سیار در اختیار دارد تا در هر لحظه از شبانه روز به صورت سیار در شهر در انتظار کمک به شما عزیزان می باشند.

تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران | تعمیر شبانه روزی ساید بای ساید میتسوبیشی در مشهد

ارور ساید بای ساید میتسوبیشی

MITSUBISHI Side by side Error

همانطور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی و مجهز شدن یخچال به سیستم های جدید در برد الکترونیکی ساید بای ساید میتسوبیشی برنامه هایی نوشته شده که در صورت خرابی یک قطعه ارور مخصوص آن قطعه به نمایش گذاشته شود.
بعد از دیدن ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میتوان نسبت به عیب یابی یخچال ساید بای ساید و رفع ایراد آن اقدام کرد.
با مراجعه به دفترچه راهنمای ساید بای ساید میتسوبیشی میتوانید علت ارور و خرابی قطعه را متوجه شوید.
بلافاصله پس از مشاهده ارور ساید بای ساید میتسوبیشی بر روی صفحه سریعا با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنیم تا هزینه های سنگین تری به شما تحمیل نشود.

دلایل خرابی برد ساید بای ساید میتسوبیشی

برد ساید بای ساید میتسوبیشی از قطعات الکترونیکی حساسی تشکیل شده است که اغلب در بالای یخچال و در برخی مدل ها در پشت یخچال و یا پایین یخچال تعبیه شده اند خرابی های برد ساید بای ساید میتسوبیشی به چند دلیل اتفاق می افتند:

خرابی برد میتسوبیشی با نوسانات برق

نوسان برق یکی از علل خرابی مدار الکترونیکی ساید بای ساید میتسوبیشی است، و با ایجاد نوسان و بالا و پایین شدن ولتاژ به قطعات برد آسیب میزند.

استبیلایزر و محافظ ساید بای ساید میتسوبیشی


راه حلی که برای آن میشود اندیشید این است که یخچال ساید بای ساید را به یک نوسان گیر یا استابیلایزر مجهز کرد این دستگاه از تغییر ولتاژ و نوسانات جلوگیری کرده و یک برق بدون نوسان را به صورت دائمی تامین میکند.
در زمان هایی که یخچال ساید بای ساید مجهز به این دستگاه نباشد باید هنگامی که نوسانات برق اتفاق می افتد آن را از برق بکشید تا نوسان بر طرف شود.

خرابی برد میتسوبیشی در اثر آب خوردگی

آب خوردگی برد میتسوبیشی
معمولا خانم ها جهت نظافت و تمیز کردن یخچال ساید بای ساید آن را پس از مدتی استفاده می شورند.
این امر باعث رسیدن آب به قطعات حساس و الکترونیکی شده و زمانی که آب به برد میرسد اتصالی میکند و آسیب میبیند.
راه حل آن ساده است قسمت هایی که دارای قطعات حساس می باشند را با دستمال تمیز کنید و از آب زدن و شستن آن بپرهیزید.

خرابی برد میتسوبیشی در اثر اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

اتصالی برد ساید میتسوبیشی
چنانچه قطعه ای از مدار دچار خرابی یا اتصالی شود و به موقع برای تعمیر یا تعویض آن اقدام نگردد برد نیز آسیب می بیند.
اکثر خرابی های برد در این مورد مربوط به خرابی کمپرسور یا موتور ساید بای ساید المنت و یا هیتر،شیر برقی،یخساز،سنسور و فن می باشد.
با تعمیر و یا تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به برد جلوگیری میشود.

قطعات اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی

MITSUBISHI side by side parts

به طور کلی ساید بای ساید میتسوبیشی به چند دلیل دچار مشکل میشوند

1 | ایراد در سیستم سرمایشی

2 | ایراد در سیستم الکترونیکی

قطعات سیستم سرمایشی ساید بای ساید میتسوبیشی

کمپرسور یا موتور میتسوبیشی

MITSUBISHI Compressor

کندانسور میتسوبیشی

MITSUBISHI Condenser

فن کندانسور میتسوبیشی

MITSUBISHI Condenser fan

لوله مویین یا کابلری میتسوبیشی

MITSUBISHI Capillary tube

فیلتر درایر میتسوبیشی

MITSUBISHI filter dryer

تایمر دیفراست میتسوبیشی ( در مدل های قدیمی)

MITSUBISHI defrost timer

ترموفیوز میتسوبیشی

MITSUBISHI thermo fuse

ترمو دیسک میتسوبیشی

MITSUBISHI Thermo disk

اواپراتور میتسوبیشی

MITSUBISHI Evaporator

فن اواپراتور میتسوبیشی

MITSUBISHI Evaporator Fan

المنت یا هیتر میتسوبیشی

MITSUBISHI Heater

سنسور دیفراست میتسوبیشی

MITSUBISHI Defrost Sensor

سنسور دمای محیطی میتسوبیشی

MITSUBISHI Ambient Sensor

یخساز میتسوبیشی

MITSUBISHI Ice Maker

برد اصلی یا منبع تغذیه میتسوبیشی

MITSUBISHI Main Board

برد نمایشگر یا دیسپلی میتسوبیشی

MITSUBISHI Display Board

تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی

MITSUBISHI Side by Side Water Filter Replacement

فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی

فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی
فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی

فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی
1- فیلتر داخلی ساید بای ساید میتسوبیشی
این فیلتر در داخل یخچال قرار دارد و وظیفه تصفیه آب ورودی به قسمت آبسردکن و یخساز را برعهده دارد.

2- فیلتر بیرونی ساید بای ساید میتسوبیشی
فیلتر بیرونی در پشت یخچال در قسمت ورودی از شیر آب تا ورودی شیر برقی قراردارد.
وظیفه رسوب گیری و املاح درشت آب را برعهده دارد.
حفاظت از شیر برقی آب آبسردکن و شیربرقی آب یخساز در اثر رسوب را برعهده دارد.

زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی

به طور معمول زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی از 6 ماه تا 1 سال می باشد.
که البته بستگی به میزان استفاده شما از یخ و آب یخچال دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران
تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران | تعویض فیلتر ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران

خدمات میتسوبیشی در منزل و محل شما

خدمات میتسوبیشی در منزل و محل شما | تعمیر برد ساید بای ساید میتسوبیشی | تعمیر یخساز ساید بای ساید میتسوبیشی | تعویض فیلتر آب ساید بای ساید میتسوبیشی
تعویض موتور ساید بای ساید میتسوبیشی | شارژ گاز ساید بای ساید میتسوبیشی | سرویس ساید بای ساید میتسوبیشی | عیب یابی ساید بای ساید میتسوبیشی

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در شمال تهران ، شمال شرقی ، شمال غربی

MITSUBISHI Sidebyside Repair in North of Tehran ، North east ، North West

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه یک 1

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 1

حصاربوعلی، رستم آباد ، فرمانیه ، اوین ، درکه ، زعفرانیه ، محمودیه ، ولنجک ، امام زاده قاسم (ع) ، دربند ، گلابدره ، جماران

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه دو ۲

MITSUBISHI Repair in Tehran area 2

بوعلی ، سعادت آباد ، مدیریت ، کوهسار ، پونک ، شهید چوب تراش ، شهید خرم رودی ، صادقیه شمالی ، هما ، صادقیه
شهرآرا ، کوی نصر ، پردیسان ، آزمایش ، تهران ویلا ، برق آلستوم ، تیموری ، طرشت ، همایونشهر ، توحید ، زنجان ، شادمهر ، ایوانک ، دریا ، قدس ، آسمانها ، درختی ، فرحزاد ، مخابرات ، پرواز ، آزادی ،  حکیم ،  شیخ فضل اله نوری ،  محمد علی جناح ،  نیایش ،  یادگار امام ، بهبودی ، جلال آل احمد ، خوش شمالی ، ستارخان ، شادمان ، ژاندارمری ، غرب ، گیشا ، مترو شریف ، مرزداران

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه سه ۳

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 3

آرارات ، ونک ، امانیه ، زرگنده ، درب دوم ، رستم آباد ، اختیاریه ، داودیه ، سید خندان ، دروس ، قبا ، قلهک ، کاوسیه ، اختیاریه
پاسداران ، جردن ، جلفا ، خواجه عبداله ، دولت ، کلاهدوز ، شیخ بهایی ، شیراز ، ظفر ، ملاصدرا ، کتابی ، میرداماد ، ولیعصر ، پارک وی ، نیایش

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه چهار ۴

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 4

مهران ، کاظم آباد ، کوهک ، مجیدیه ، شمس آباد ، پاسداران ،ضرابخانه ، حسین آباد ، مبارک آباد ، شیان ، لویزان
علم و صنعت، نارمک ، تهرانپارس غربی ، جوادیه ، خاک سفید ، تهرانپارس شرقی ، قاسم آباد ، ده نارمک ، اوقاف ، شمیران نو ، حکیمیه ، قنات کوثر ، کوهسار ، مجید آباد ،  بابایی ،  باقری ،  صیاد شیرازی ، بنی هاشم ، پلیس ، دلاوران ، رسالت ، سراج ، شمس آباد ، شهدا ، صیاد شیرازی ، علم وصنعت ، فرجام ، لویزان ، ملت ، هروی ، هنگام

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه پنج ۵

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 5

، شهران جنوبی ، شهران شمالی ، شهرزیبا ، اندیشه ، بهاران ، کن ، المهدی ، باغ فیض ، پونک جنوبی ، پونک شمالی ، حصارک
نفت ، کوهسار ، مرادآباد ، پرواز ، سازمان برنامه جنوبی ، سازمان برنامه شمالی ، ارم ، سازمان آب ، اباذر ، فردوس ، مهران ، اکباتان ، بیمه ، آپادانا ، جنت آباد ، شاهین ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، ایران زمین شمالی ، بلوار تعاون ، بلوار فردوس ، بولیوار ، پونک ، پیامبر ، جنت آباد ، سازمان برنامه ، ستاری ، سردار جنگل ، سولقان ، شهر زیبا ، شهران ، اکباتان ، شهید مهدی باکری

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه شش ۶

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 6

نجات اللهی ، ایرانشهر ، پارک لاله ، کشاورز غربی ، نصرت ، ۱۶آذر ، سنایی ، بهجت آباد ، عباس آباد ، قزل قلعه ، سیندخت
گلها ، شیراز جنوبی ، گاندی ، ساعی ، یوسف آباد ، جهاد ، جنت ،

آرژانتین ،  همت ، اسکندری ، امیر آباد ، بلوار کشاورز ، توانیر ، جمال زاده ، حافظ ، زرتشت ، طالقانی ، فاطمی ، فلسطین ، انقلاب اسلامی ، ولیعصر ، وزراء ، کارگر شمالی ، کردستان ، کریم خان

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هفت ۷

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 7

شارق الف ، دهقان ، شارق ب ، گرگان ، نظام آباد ، خواجه نصیر ، خواجه نظام ، کاج ، امجدیه خاقانی ، بهار ، سهروردی
شهیدقندی ، نیلوفر ، عباس آباد ، اندیشه ، حشمتیه ، دبستان ، ارامنه الف ، ارامنه ب ، قصر ، آپادانا ، امام حسین ، انقلاب ، خواجه نظام ، سرباز ، سهروردی ، شریعتی ، شهید مدنی ، شیخ صفی ، عباس آباد ، مدنی ، مرودشت ، مطهری ، مفتح جنوبی ، هفت تیر

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در شرق تهران

MITSUBISHI Sidebyside Repair in east of Tehran

تعمیرگاه ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هشت ۸

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 8

تهرانپارس ، دردشت ، مدائن ، هفت حوض ، فدک ، زرکش ، نارمک ، مجیدیه ، کرمان ، لشگر شرقی ، لشگر غربی ، وحیدیه ، تسلیحات ، جشنواره ، سبلان

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه نه ۹

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 9

استادمعین ، دکتر هوشیار ، شهید دستغیب ، فتح ، امامزاده عبداله ، شمشیری ، سرآسیاب مهرآباد ، مهرآبادجنوبی ، استاد معین
سی متری جی ، طوس ، مهر آباد جنوبی ، مهرآباد ، امامزاده عبدالله ، فتح ، صنعتی

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه ده ۱۰

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 10

بریانک ، سلیمانی تیموری ، شبیری جی ، هفت چنار ، سلسبیل جنوبی ، کارون جنوبی ، هاشمی ، زنجان جنوبی ، سلسبیل شمالی
کارون شمالی ، آذربایجان ، آزادی ، امام خمینی ، جیحون ، حسام الدین ، خوش ، دامپزشکی ، رودکی ، سینا ، قصرالدشت ، مالک اشتر ، نواب ، کارون ، کمیل

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه یازده ۱۱

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 11

شیخ هادی ، انقلاب ، امیریه ( فرهنگ ) ، فروزش ، قلمستان ، منیریه ، حشمت الدوله ، جمالزاده ، اسکندری ، دخانیات
مخصوص ، جمهوری ، حر ، انبار نفت ، آگاهی ، راه آهن ، عباسی ، هلال احمر ، ابوسعید ، اسکندری جنوبی ، پاستور ، حسن آباد ، گمرک ، وحدت اسلامی ، ولیعصر ، کارگر جنوبی ، کاشان

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه دوازده ۱۲

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 12

بهارستان ، فردوسی ، امامزاده یحیی ، پامنار ، بازار ، سنگلج ، تختی ، هرندی ، آبشار ، قیام ، کوثر ، ایران ، دروازه شمیران
امین حضور ، پانزده خرداد ، پیچ شمیران ، خراسان ، ری ، سعدی ، لاله زارنو ، مولوی ، قیام

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه سیزده ۱۳

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 13

صفا ، شهید اسدی ، زاهد گیلانی ، اشراقی ، دهقان ، نیروی هوایی ، پیروزی ، حافظیه ، امامت ، شورا ، آشتیانی ، زینبیه ، سرخه حصار ، تهران نو ، دماوند ، نیرو هوایی

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در جنوب تهران ، جنوب شرقی ، جنوب غربی

MITSUBISHI Sidebyside Repair in south of Tehran ، South east ، South west

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه چهارده ۱۴

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 14

شکوفه ، چهارصد دستگاه ، جابری ، دژکام ، شاهین ، مینای شمالی ، نیکنام ، آهنگران ، بروجردی ، صد دستگاه ، فرزانه
سر آسیب دولاب ، شیوا ، نبی اکرم (ص) ، شهرابی ، شکیب ، پرستار ، سیزده آبان ، بلوار ابوذر ، تاکسیرانی
مینای جنوبی ، دولاب ، خاوران ، آهنگ شرقی ، آهنگ ، قصر فیروزه ،  محلاتی ، افراسیابی شمالی ، اندرزگو ، پاسدار گمنام
شهید محلاتی ، فلاح ، نبرد ، هفده شهریور ، ائمه اطهار ، نیرو هوایی ، اول نیرو هوایی ، دوم نیرو هوایی ، سوم نیرو هوایی ، چهارم نیرو هوایی ، پنجم نیرو هوایی ، ششم نیرو هوایی ،

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه پانزده ۱۵

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 15

مظاهری ، مینابی ، بیسیم ، شوش ، طیب ، مطهری ، ابوذر ، هاشم آباد ، اتابک ، شهید بروجردی ، کیانشهر شمالی ، کیانشهر جنوبی ، رضویه ، مشیریه ، افسریه، مسعودیه ، والفجر ، قیامدشت ، خاورشهر ، آهنگ ،  بعثت ، افسریه ، خاوران ، مشیریه ،

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه شانزده ۱۶

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 16

جوادیه ، نازی آباد ، خزانه ، بعثت ، علی آباد شمالی ، یاخچی آباد ، چهارصد دستگاه ، تختی ، علی آباد جنوبی ، باغ آذری ، راه آهن ، رجایی ، هلال احمر ، یاخچی آباد

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هفده ۱۷

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 17

ابوذر غربی ، آذری ، امامزاده حسن(ع) ، یافت آباد ، جلیلی ، زهتابی ، زمزم ، سجاد ، گلچین ، وصفنارد ، ابوذر شرقی ، بلورسازی ، مقدم ، ابوذر ، امام زاده حسن

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه هجده ۱۸

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 18

، فردوس ، تولیدارو ، بهداشت ، ولیعصر شمالی ، رجائی ، ولیعصر جنوبی ، صادقیه ، صاحب الزمان ، یافت آباد جنوبی ، یافت آباد شمالی
شاد آباد ، هفده شهریور ، امام خمینی ، شمس آباد ، خلیج فارس شمالی ، خلیج فارس جنوبی ،  آزادگان ، خلیج فارس ، سعید آباد ، صاحب الزمان ، ولیعصر

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه نوزده ۱۹

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 19

خانی آباد نو شمالی ، بهمنیار ، خانی آباد نو جنوبی ، شریعتی جنوبی ، شریعتی شمالی ، شکوفه جنوبی ، شکوفه شمالی
نعمت آباد ، اسماعیل آباد ، شهید کاظمی ، رسالت ، خانی آباد نو ، عبدل آباد

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه بیست ۲۰

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 20

اقدسیه ، صفائیه ، ظهیر آباد ، غیوری ، جوانمرد ، حمزه آباد ، دیلمان ، فیروزآبادی ، منصوریه ، ۱۳آبان ، دولت اباد ، شهادت
استخر ، بهشتی ، سرتخت ، علائین ، نفر آباد ، ولی آباد ، امین آباد ، تقی آباد ، نظامی ، عباس آباد ، کهریزک

نمایندگی ساید بای ساید میتسوبیشی در غرب تهران

MITSUBISHI Sidebyside Repair in west of Tehran

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه بیست و یک ۲۱

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 21

دریا ، تهرانسر غربی ، تهرانسر شرقی ، باشگاه نفت ، تهرانسر مرکزی ، پاسداران ، تهرانسر شمالی ، آزادی ، فرهنگیان ، استقلال

چیتگر شمالی ، چیتگر جنوبی ، ۲۲ بهمن ، ویلا شهر ، وردآورد ، غزالی ، شهرداری ،  تهران کرج ، بزرگراه فتح ، تهرانسر ، ۲۲بهمن ، دانشگاه شریف

تعمیر ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران منطقه بیست و دو ۲۲

MITSUBISHI Sidebyside Repair in Tehran area 22

دهکده المپیک ، زیبا دشت بالا ، گلستان شرقی ، زیبادشت پائین ، شریف ، گلستان غربی ، امید ، دژبان ، شهید باقری ، آزادشهر ، پیکان شهر ، دریاچه چیتگر ، راه آهن ، گلستان

فروش قطعات اصلی ساید بای ساید
فروش قطعات اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی

خرید فروش و ارسال قطعات اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی به شهرستانها

MITSUBISHI Sidebyside Original Parts

خراسان رضوی جنوبی شمالی ، احمدآباد صولت ، انابد ، باجگیران ، باخرز ، بار ، بایگ ، بجستان ، بردسکن ، بیدخت ، بینالود ، تایباد ، تربت جام

تربت حیدریه ، جغتای ، جنگل ، جوین ، چاپشلو ، چکنه ، چناران ، خرو ، خلیل‌آباد ، خواف ، خوشاب ، داورزن ، درگز ، درود ،

دولت‌آباد . رباط سنگ ، رشتخوار ، رضویه ، رودآب ، ریوش ، زاوه ، سبزوار ، سرخس ، سفید سنگ ، سلامی ، سلطان‌آباد ، سنگان ، شادمهر ، شاندیز ، ششتمد ، شهرآباد ، شهرزو ، صالح‌آباد

طرقبه ، عشق‌آباد ، فرهادگرد ، فریمان ، فیروزه ، فیض‌آباد ، قاسم‌آباد ، قدمگاه ، قلندرآباد

قوچان ، کاخک ، کاریز ، کاشمر ، کدکن ، کلات ، کندر ، گلبهار ، گلمکان ، گناباد ، لطف‌آباد ، مزداوند ، مشهد ریزه ، ملک‌آباد ، مه‌ولات ، نشتیفان ، نصرآباد ، نقاب ، نوخندان ، نیشابور ،

نیل‌شهر ، همت‌آباد ، یونسی ، بجنورد ، بیرجند ، سرخس ، گلبهار ، زشک ، بینالود ، آذربایجان شرقی ، تبریز ، مراغه ، مرند ، میانه ، آذربایجان غربی ، ارومیه ، خوی ، میاندوآب ، مهاباد ،

اردبیل ، مشگین‌شهر ، خلخال ، اصفهان ، کاشان ، خمینی‌شهر ، نجف‌آباد ، ایلام ، ایوان ، دهلران ، آبدانان ، میتسوبیشی ، هر ، بندر عباس ، هر ، برازجان ، بندر گناوه ، خورموج ، تهران ، اسلام‌ شهر ،

گلستان ، قدس ، رودهن ، پردیس ، دماوند ، بومهن ، آبعلی ، وسکاره ، آینه ورزان ، بروجن ، فرخ‌شهر ، فارسان ، بیرجند ، قائن ، فردوس ،

نهبندان ، مشهد ، سبزوار ، نیشابور ، تربت حیدریه ، بجنورد ، شیروان ، اسفراین ، گرمه جاجرم ، خوزستان ، اهواز ، دزفول ، آبادان ، خرمشهر ، زنجان ، زنجان ،

ابهر ، خرمدره ، قیدار ، سمنان ، شاهرود ، دامغان ، گرمسار ،زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، چابهار ، فارس ، شیراز ، کازرون ، جهرم ، مرودشت ، قزوین ، قزوین ، تاکستان ،

الوند ، اقبالیه ، قم ، قنوات ، جعفریه ، کهک ، کرج ، هشتگرد ، نظرآباد ، محمدشهر ، کردستان ، سنندج ، سقز ، مریوان ، بانه ، کرمان ، سیرجان ، رفسنجان ، جیرفت ، کرمانشاه ، اسلام‌آباد

غرب ، هرسین ، کنگاور ، کهگیلویه و بویراحمد ، یاسوج ، دوگنبدان ، دهدشت ، لیکک ، گلستان ، گرگان ، گنبد کاووس ، علی‌آباد کتول ، بندر ترکمن ، گیلان ، رشت ، بندر انزلی ، لاهیجان ، لنگرود

لرستان ، خرم‌آباد ، بروجرد ، دورود ، کوهدشت ، مازندران ، ساری ، بابل ، آمل ، قائم‌ شهر ، مرکزی ، اراک ، ساوه ، خمین ، محلات ، هرمزگان ، بندرعباس ، میناب ، دهبارز ، بندر لنگه ،

همدان ، ملایر ، نهاوند ، تویسرکان ، یزد ، میبد ، اردکان ، بافق ، کیش ، قشم ، آستارا ، بهبهان ، پرند

توجه : این مجموعه هیچگونه وابستگی به شرکت میتسوبیشی و نمایندگی میتسوبیشی ندارد!!

تعویض موتور ساید بای ساید میتسوبیشی . خدمات ساید بای ساید میتسوبیشی . سرویس کار ساید بای ساید میتسوبیشی . خدمات ساید بای ساید میتسوبیشی . قطعات اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی . گارانتی ساید بای ساید میتسوبیشی . مرکز خدمات ساید بای ساید میتسوبیشی . نصب موتور ساید بای ساید میتسوبیشی . خدمات پس از فروش ساید بای ساید میتسوبیشی . برد اصلی ساید بای ساید میتسوبیشی . تعمیرگاه ساید بای ساید میتسوبیشی . تعمیرکار سیار ساید بای ساید میتسوبیشی

مناطق پوشش دهی جهت سرویس و تعمیرات ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

کلیه مناطق تهران شمال | جنوب | شرق | غرب تهران تحت پوشش و سرویس دهی ثامن سرویس می باشد،

تعمیرگاه تخصصی ساید بای ساید میتسوبیشی در تهران

MITSUBISHI Sidebyside repair in Tehran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/samenserviceir/domains/samenservice.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420